• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Chit-Chat

Status
E mbyllur për postime të tjera.

MasteR

I'm offline

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Bicepsi po t merr mire, me mullarin e barkut si je ? 😂
Ka 1 muaj qe nuk ka si me pare, po mire mire, kisha humbur peshe, edhe ramazani tani kuptohet.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Meqe jemi afer fundit o rreze dielli

Kenga vazhdo keshtu :
Ohh..
Ti!
Ma more krejt
Ti!
Dashnin qe pata
Krejt, ta, dhash...
Un-e maj
Ziii!
Po, per ty maj
Ziii!


Ndersa te djelen ne mesnate do te kendoj kete pjesen tjeter :

Ti ke vdek per mu...
Edhe une per ty!
hahahahahahahahahah,kerkoj ndjese por ti don dru. me dhembin brinjet nga e qeshura.
 

Arditi0007

I see dead people
Kemi nevoje te dy per eksplorime,per gjera te reja ,te thashe propozonim edhe nje femer tjeter,sdoje...
Me bej te kthej mendje 😆
Keshtuqe Diti,kerko ti falje mod e admin per daljen nga tema...?
Adm. dhe Mod. ndjese nga ana ime — faleni gruan time javore. Nuk do jetoje, ajo do vdesi per mua.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top