• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Chit-Chat

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Fly

Larguar
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Si jo, perdornim llampat me vajgur cdo darke kur iknin dritat
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Po qirinjte per ca i perdornit?
sa e trashe qe je.... po kur iknin dritat pra mo , ta ka shkrujt robi, per gom rezerve i perdorniM
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Mos e ngaterro personalitetin tim me sjelljen time, se personaliteti im jam une, ndersa sjellja ime varet nga ty !
 
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Vini re, vini re, nuk me punon opcioni send and receive pm, keshtu qe deri kur te me rregullohet ky problem as nuk marr e as nuk coj dot pm:(
Flm per mirekuptimin!
Vazhdoj me te njejtin problem une, flm per mirekuptimin!
 
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Je rehat fare degjo mua lol
Ti si admine me ndihmon dot ta rregulloj kete problem ?
Jooooooooo eeeeeeeeeeeee, e mire s`ka gje se do bej si do bej pa kete opcion :(
 

Marla

Rootless Tree!
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Ti si admine me ndihmon dot ta rregulloj kete problem ?
Jooooooooo eeeeeeeeeeeee, e mire s`ka gje se do bej si do bej pa kete opcion :(
Patjeter qe po, por meqe te dua te miren me mire spo ta rregulloj lol
 

Endrra

VIP
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Prape per ty e kam posten une moj Monique :D
Ja thua moj ja thua, po kujt ja thua-thuaj lol
Nje keshille te vogel nese me lejon:Fluturon?Po po patjeter qe fluturon :pPS-Para se te postonte doja ti lija nje mesazh edhe Endrres tip-Po ku je?Na thave syte, jo malli jo po miss you dhe andej ketej por sapo lexova postimin qe beri per kavalieret po mendoja me vete;Ah sa mire do ishte sikur te mos kthehej ne fv kjo lol :p

Nga njeher behen deshirat realitet lol
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Shyqyr qe kujtohesh ti per mua, se njeri tjeter si bie ndermend!

Te pershendes e une:)

Na moj ti goce. Te qeras me nje byrek :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Na moj ti goce. Te qeras me nje byrek :p
ooooooooooooooooo kush paska qen ketu dhe nuk na ka pershendet!!!!!!!!!!:lulet:se behet didi mendjemadhe nuk e kisha marr me mend asnjher:jo:
 
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Harroje harroje ti inbox tim
Harroji mp ..chatin kerko lol
Pse nuk thua ti qe u dashka me te harru ty?
Shume sakrifice te madhe po me kerkon
 
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Na moj ti goce. Te qeras me nje byrek :p
Dry ,e ku je a lumadhe çish bene?
vdekt ajo parukierja jote ishallah, ti kishte bere floket kallame lol
 
Last edited:

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Posta e Forumit Virtual

ooooooooooooooooo kush paska qen ketu dhe nuk na ka pershendet!!!!!!!!!!:lulet:se behet didi mendjemadhe nuk e kisha marr me mend asnjher:jo:
Jam jam mendjemadhe, ja qe tani meqe me the ti, kush me kujton do e kujtoj!
Me kujtove ti jo?! Ik mbushu tashi lol smeriton asnje perqafim.


PS: Mano rri se je mire.:)
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Po ti do te behesh me e rendesishme se Ceni, qe i futesh para radhe dhe me tentime kulinare?
E ku e ke byrekun? Apo vetem llafe?!
Byrekat ja paguaj une ne vend te Didit ! Vetem a deshironi byreka nga Kosova ?
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Posta e Forumit Virtual

A ka met naj byrek per ne hallexhijt
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Po ti do te behesh me e rendesishme se Ceni, qe i futesh para radhe dhe me tentime kulinare?
E ku e ke byrekun? Apo vetem llafe?!


Posta Pershendes fansat dhe burrin!
Jo, kurre! :p
Secili ka vendin e vet moj, mos me ngaterro me keto gjera.

Tani byrekun ta nisa me post, apo e do ta shikosh me sy vec ne forum e? :D


Byrekat ja paguaj une ne vend te Didit ! Vetem a deshironi byreka nga Kosova ?
Ceni, normal qe e pranojm, nuk jemi racista!
Te pershendes.


A ka met naj byrek per ne hallexhijt ëë
Do e gjejm e nje per ty Quko, mos te lem pa ngren. :)
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Posta e Forumit Virtual

hyna me pa mos kishte ardh posta per mu...po hic o fare

sa vono edhe ky aliexpress lol
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Posta e Forumit Virtual

hyna me pa mos kishte ardh posta per mu...po hic o fare

sa vono edhe ky aliexpress lol
ke porosit naj pale ushtarake e ... ahahahaha
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top