Chit-Chat

Bebw

❌Once✖ Vetëm e Boços
Staf në FV.AL
Sunday Afternoon Eating GIF by nicolezaridze
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
Na dolen thinjat e na thirri bastuni aa 😂😂😂

Meqe ra llafi labo . U dojke me pas nerva kali me u mar me te mer 😂😂😂
 
  • Haha
Reactions: TnT

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Besoj qe do ishte mire kur ri-hapni temat te vini e link drejt temave qe dergoni ne arkive, ne postimin e pare, sepse arkiva eshte nje lemsh pa kategori.
Sidomos per temat me krijime/foto personale se per te tjerat besoj qe ska shume interes.
Po mire thua,do e vendos.
Tani ne fakt,per arsye se temat e njejta ose afersisht pothujse te njejta ne arkive ,japin disa probleme ne forum ne lidhje me google.me hollsi me tej sdi cfare problemi.
Por per kete arsye i bashkojme temat
Pra i bie qe postimet e temes se sapo mbyllur te jene faqet e fundit te linkun qe do vendose me siper. tek postimi i pare.
 

Hope

◕‿◕
Po mire thua,do e vendos.
Tani ne fakt,per arsye se temat e njejta ose afersisht pothujse te njejta ne arkive ,japin disa probleme ne forum ne lidhje me google.me hollsi me tej sdi cfare problemi.
Por per kete arsye i bashkojme temat
Pra i bie qe postimet e temes se sapo mbyllur te jene faqet e fundit te linkun qe do vendose me siper. tek postimi i pare.
Po mund ti ndryshoni titujt - psh "fotografi nga telefoni 1/ I/ e para " si te doni e ne arkive jane teme me vete, e ne google besoj qe dalin duke qene se fillimi titullit eshte i njejt.
Por kush do psh te rishikoj fotot e ka me kollaj nqs jane ne postimin e pare.
Dhe @WxP se di a behet te kemi ne cdo teme postimin e pare (hapjen e temes) ne krye te vendit ne cdo faqe se ne disa tema sdi per ca behet fjala e duhet te rikthehesh pas.
 
  • Më pëlqen
Reactions: WxP
Top