Chit chat

Kalamojaaaaaaaaaaaa!
Ja ku kemi nje loje te re tani, por duhet trajtu me dashuri :p

A ju kujtohen blloqet ne shkolle kur ishit femije? Secili ja jepte shoqeve dhe shokeve te klases qe te linin nje kujtim!

Le te bejme te njejten gje. Atehere disa rregulla qe t'mos behemi lemsh.

Anetari siper do tagoje1 emer prej te cilit/ciles do kujtimin. Pastaj ai qe vjen,i len kujtimin atij qe e ka taguar dhe tagon 1 emer tjeter prej te cilit/ciles don kujtimin e tij.

A u kuptovaaaaa???

preview.png


Atehere meqe e hapa une po tagoj e para!

@Magdalena si nje nga mikeshat e vyera qe mendoj se gjeta ketu :)
Mua me ka mbaru lapsi me shkrujt ke blloku, a mund ta lej kujtimin me peshtyme me gisht :p
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Mua me ka mbaru lapsi me shkrujt ke blloku, a mund ta lej kujtimin me peshtyme me gisht :p
Po une sta dhash ty iher. Ty do ta jap kur tblesh stilolaps ??
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
He, e çfare do shkruash ke blloku im?

p.s me kujdes, shkruaj paster, pa gabime dhe gjuhe letrare se ka bere blloku 8 Evro!
o [^_^] po ti kujt do i lesh kujtim?
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Mu ne fakt me duket siku po i jap dikujt lamtumiren prandaj spo shprehem ?
Se me paska ikur ky koment pa replike. ?

Per ate pune, jetes nuk i dihet. Jemi sot s'jemi neser! ? C'i do ne lamtumire kujtimet. Kujtimet jepen sa je bashke me njerezit ???
 

Vajza

V.I.P
E dashur @Vajza,

Une qe po te shkruaj jam Marla. Po po ajo Marla e forumit qe jemi "zene" dhe jemi puthur shpesh here ne virtualitet.
Edhe pse do te duket e pabesueshme doja te te thoja edhe nese sta ka thene dikush para meje, dua ta dish qe je femer me shume kurajo dhe teper speciale ne syte e mi pavarsisht nga ajo qe shkruan duket "careless". Nga cfare kam kuptuar une per ty eshte se ditet e tua jane te mbushura me perkujdesje per te tjeret por do te lutesha qe duke filluar nga neser te fillosh diten duke menduar per deshirat dhe endrrat e tua perpos atyre qe ti ke perkujdesje te perhershme. Qe te japesh nga vetja per te tjeret nuk do te thote gjithmone te sakrifikosh veten. Jepi mundesi vetes tende te shijosh ate qe zemra dhe shpirti yt do. Dua te kujtosh qe dielli shkelqen gjithmone mbas cdo stuhie. Beso gjithmone tek vetja jote, dhe mos harro ti mbash syte gjithmone nga qielli, dhe shpresen ne zemren tende.

Te kam xhan!

Me dashuri,
Marla
???
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Dua dhe une t'u lej ca fjale ca robve ketu, por s'po me tag asnje, :lol:loolloolloollool
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
U qyqja, gati keto! prisni mo me radhe.:p:p
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Ke më shumë vlera, dhe më shumë kohë me atë. Kështu që nuk do të qaj që @Soulmind më bëri skip lool
Kush tha qe t'bera skip!
Thjesht te voglen e forumit e lash per ne darke! ?
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
O Xhelo po ti repliken e ke be dje. Dhe me stil tani shko i ven emoji postimit qe te thuash shif se sme ke bo kujtimin ??

Do e bej pa merak. Ideja eshte qe t'kam taguar une me para @Xhelozi. ?
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Ja se i fshin ky ne darke ?
 
Top