Chit chat

Bebw

Staf në FV.AL
S/M
Do hedhëç ndonjë vot e ndonjë koment për krijimet ti 😜
Na qëndis ndonjë gjë me ato shkronjat e tua si rruaza 😝
 

Peperina

Larg shume larg
Me pushime jemi e ne, por gjejme kohe per forum. :p
Kalofsh super dashni e befsh qejf me pushime. 😘.
Javen e fundit te pushimit ne gerrqi do me kesh . Nese planet do ecin sipas parashikimit 😜
Faleminderit 😘
Ketu jemi e te presim. Per 'sherret' ajt se na shtyjne pak oren ne forum.se vec dashni na marrin msysh. Ahahahaga. 🤗🤗🤗
Ihaa kur thot @Reldi mos e ashtu hic 😝😝
Ika Dashni se po bej gati valixhet . Gros bisous 😘😘
 

Tersi

Antarë i Respektuar
Gjak e tul 😜
Ne nje sere me zarzavate
Rriten tranguj dhe domate
U grinden, ngriten shamate
Shkoi ankesa ne gjykate
Flet domatja flake e skuqur
Duke share e duke ndukur
-Me ngacmon ky kur*ari
Siper meje krahet vari
Merr vendimin gjyqtar speci
-Te denohet kastraveci
Qesh domatja dhe nen ze
-Po deshe me ngacmo me
Mirepo nje sallate me tutje
I leshon mikut nje lutje
-Kastravec je bukuria
Leshohu ne krahet e mia
 

Bebw

Staf në FV.AL
S/M
Ne nje sere me zarzavate
Rriten tranguj dhe domate
U grinden, ngriten shamate
Shkoi ankesa ne gjykate
Flet domatja flake e skuqur
Duke share e duke ndukur
-Me ngacmon ky kur*ari
Siper meje krahet vari
Merr vendimin gjyqtar speci
-Te denohet kastraveci
Qesh domatja dhe nen ze
-Po deshe me ngacmo me
Mirepo nje sallate me tutje
I leshon mikut nje lutje
-Kastravec je bukuria
Leshohu ne krahet e mia
O poet ,o artist
Që me penën fort punon
Je talent diversionist
Ç'ke që Zenon provokon 😜
Ato vargjet mi qëndis
plot thumba të ëmbla dhe humor
Sallatorin e bidis
Si me qen vërtet Lektor 😝
Bukur pastër plot lezet
Rimat seç të lidhen
Drejt në shenjë ti godet
Edhe perimeve ua gjen zgjidhjen
Ti mistreci kastraveci
Domaten kot e mundon
E mpleks kot ne gjyqe speci
Bashkë me lakrën ja punon
Shko e rri në ndonjë hije
Atje poshtë tek ajo serë
Se del djelli në kok të bije
Dhe do ngelesh ti në derë (të serës kuptohet🤣)

Ps: sorry but I'm the queen here 🤣
 

Tersi

Antarë i Respektuar
O poet ,o artist
Që me penën fort punon
Je talent diversionist
Ç'ke që Zenon provokon 😜
Ato vargjet mi qëndis
plot thumba të ëmbla dhe humor
Sallatorin e bidis
Si me qen vërtet Lektor 😝
Bukur pastër plot lezet
Rimat seç të lidhen
Drejt në shenjë ti godet
Edhe perimeve ua gjen zgjidhjen
Ti mistreci kastraveci
Domaten kot e mundon
E mpleks kot ne gjyqe speci
Bashkë me lakrën ja punon
Shko e rri në ndonjë hije
Atje poshtë tek ajo serë
Se del djelli në kok të bije
Dhe do ngelesh ti në derë (të serës kuptohet🤣)

Ps: sorry but I'm the queen here 🤣
Jam Lektor nuk jam poet
Edhe pena vetë më shkruan
Ndonjëherë dhe me lezet
Ndonjë kunjë edhe e gjuan

Domaten e kam merak
Kur me kastravecin ngec
Ndaj dhe vargu më mer flak
Kur brenda ka pakëz spec

Domaten se mundoj hic
Më pëlqen e flakëruar
E vështroj ashtu të plotë
Asnjëherë se kam kafshuar

Në derë të serës nuk mbetem
Duart e miq ç'fat që patën
Tani përdorin veç penën
E kanë lënë me kohë lopatën
 

Bebw

Staf në FV.AL
S/M
Jam Lektor nuk jam poet
Edhe pena vetë më shkruan
Ndonjëherë dhe me lezet
Ndonjë kunjë edhe e gjuan

Domaten e kam merak
Kur me kastravecin ngec
Ndaj dhe vargu më mer flak
Kur brenda ka pakëz spec

Domaten se mundoj hic
Më pëlqen e flakëruar
E vështroj ashtu të plotë
Asnjëherë se kam kafshuar

Në derë të serës nuk mbetem
Duart e miq ç'fat që patën
Tani përdorin veç penën
E kanë lënë me kohë lopatën
Kjo betej do vazhdoj te oda e bejteve më vonë,si thua?! 😜
Hidh ndonjë votë tani se më le këtu 🤣
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Pak me me butesi aman se na bete me zemer! Nuk e perballojme dot! 🤣🤣
 

Monique

With or Without u
E dija ndaj t'a solla😄 Te zbutesh pak nervat 😝😝
Je totalisht gabim i dashur Rendex, qe te mendosh se jam me nerva duhet te me njohesh ...me njeh?
Nuk behem me nerva fare, thjesht ky eshte tipi im
Mjaft te me lexosh nder vite qe nga zanafilla , nuk do gjesh asnje ndryshim ne menyren e llogjikes, perceptimit, apo shprehjes 🙂
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Je totalisht gabim i dashur Rendex, qe te mendosh se jam me nerva duhet te me njohesh ...me njeh?
Nuk behem me nerva fare, thjesht ky eshte tipi im
Mjaft te me lexosh nder vite qe nga zanafilla , nuk do gjesh asnje ndryshim ne menyren e llogjikes, perceptimit, apo shprehjes 🙂
Une s ta kam lexuar zanafillen , por apokalipsin jam kurioz te ta lexoj 😜
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Je totalisht gabim i dashur Rendex, qe te mendosh se jam me nerva duhet te me njohesh ...me njeh?
Nuk behem me nerva fare, thjesht ky eshte tipi im
Mjaft te me lexosh nder vite qe nga zanafilla , nuk do gjesh asnje ndryshim ne menyren e llogjikes, perceptimit, apo shprehjes 🙂
Te kam lexuar ,te kam lexuar , kaq kohë edhe te gjitha nuk mbahen me mend Moni 😊
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Shiko etiken e abetares se ke bere me hile, ke fut nga dy emra ne grup, s’falen kto gabime.😂😂😂😂
Tia kishe kap sensin tamam, se ben batut. :p
Kalo tek gjuha tani.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ku jane disliket, tek imojet, tja jap nje [^_^] me siper!? . :p
 
Top