Chit chat

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Si t'ia kap, me meso teoremen baze qe i jep zgjidhje atyre qe thua? 😂😂😂😂
Nuk paguhem te te mesoj ty, te me kuptosh mua. :p
Ngele ne klase dhe po te mumdohem ahahahaha.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Epo mos u anko pastaj, shkruaji vetem per veten ne formen qe u'a di kuptimin vetem ti. 😂 😂 😂
Te kam thene une njehere ne njemijevjet, pervec se i marrun vesh, je dhe i kuptushem. Qyyy ahahahaha
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Shiko etiken e abetares se ke bere me hile, ke fut nga dy emra ne grup, s’falen kto gabime.😂😂😂😂
Po ti c'pune ke me abetaren time?! 😝
Ik o [^_^] aman mos me fut ne halle te paqena.
Serio s'ka lidhje grupe a ca thua 🤣 Ti je fare.🤣🤣 Thjesht kam taguar sic me kujtoheshin gocat :)
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
O Sole a ma huazon cik Ate Abetaren qe permban etiken e abetares se vallai u trasha? 😂 😂 😂
Jam arkitekte e shtrenjte per xhepat e tu! 😝 cit. dike
Ore pa sjelle noj projekt sjap asgje hua une 🤣
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
allah allah sa statike jeni bere, po per bashkimin e emrave e pata une me.
Sa sduroni hic ju brezi ri, ja shiko Sandrin, e degjoi, as e vuri ujin ne zjarr. 😂 😂 😂 😂
Po ti me mua e gjen?! Sikur s'me njeh kaq vite ketu 😁🤗
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ti je bere edhe Sole edhe Neve, mos u bej tresh se sdo kete perendi te te marre me vesh. 😂 😂 😂
Vec mos na kalo ne kopshte!
Te pakten na lere te mbrojme abetaren.
Ciao!!
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Vec mos na kalo ne kopshte!
Te pakten na lere te mbrojme abetaren.
Ciao!!
qyqja..
o Nev lere moj kte se ate do. une e shkreta kam 24 vite shkolle. Mi shfaroset te gjitha 🤣
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
E mire, ika se jemi jashte teme po marrim noi ban kot.
Hasta la vista.
Haha banet i ve ti 😝
Sta ben dora te vetja e te soli ty 😁
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Ika dhe une se arrita ne stacjon. Klm @NeVertiti @[^_^]
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Rri nga fillimi urbanit se jane shtu shume xhepistat.

"Stacion" :p
po zbres tani. isha ul ndaj dhe po e shtyja rrugen me ju😁
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
E fshim sa her dush 🤗
Po ti e kishe lene pak ore , ta shihnin edhe te tjeret . Do i ngele merak @ReNdEx qe nuk e pa 😜
Ku esht, ca ishte, si ishte ,ca ngjyrë kishte ore na iku , kush e fshiu ?? 😡😡

Ore pse i fshini kaq shpejt ju kto foto pupup jam shum i indijuar me ju stafi t'a dini 😤😤😤

@Dena ti se ke problem ta nxjerresh dhe nje her? ,😊
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Ku esht, ca ishte, si ishte ,ca ngjyrë kishte ore na iku , kush e fshiu ?? 😡😡

Ore pse i fshini kaq shpejt ju kto foto pupup jam shum i indijuar me ju stafi t'a dini 😤😤😤

@Dena ti se ke problem ta nxjerresh dhe nje her? ,😊
Mbaro kafen nje here ore , hap syte ... gati paske qene 😂
 
Top