Chit chat

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
Te dashur dhe shuuuum te talentuar antare, mirpres sygjerimet tuaja per temat e ketij viti.

Ps: he mos beni kshu 😜
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
@D. shko e ma bej qoken te klubi librit tashi 🤣🤣🤣
 
  • Haha
Reactions: D.

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Si funksionojnë këto konkurset?
- Lejohen foto të vjetra apo dyhen brenda muajit?
- Ku dërgohen?
ci do ti dish?
une fitoj perhere 😂😂😂
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Do ta bej kur te vi ne tr ja dhe dy jave 🤣😘
Ooo do e benkemi diskutimin live dmth. Hajde se kam gjet 1 vend super afer meje 😊😊 fiks per booklovers. ishte si jashteteti 🤣
 
  • Dashuri
Reactions: D.

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Ehh bela e madhe de, si nuk na doli nje pa rroba po te gjith te veshur kta 🙄😒😒
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Paska qel syni pranveres ketej :) erdha m'ju pa. Bukur po dukeni ;)
 
Top