Chit chat

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm

Didi

C'est la vie.
Miq nga sot deri me 30 Mars 2022 pres ne inboxin tim foto per Fotomania Prill 2022.
Tema eshte: Bloom-Lulezim.

Uroj te kemi sa me shume shkrepje 🤗

@Element @Petrit101 @Sirius. @NeVertiti @Arfenilla @LeVoyageur @ReNdEx @Lauri @SunFIower @Yara @D. @Monique @Maçoku_Me_Çizme
@Xhelozi @princesha @Endrra @Loverboy @Vajza @Ledia @NjeZePraneJush @Desa @Didi @Legally_Sweet @E**A** @Magnetic @kitrra 123 @Crown
Etj...


p.s. Ndonese i dedikohet pranveres mund te sillni cdo foto qe ne fokus ka natyren. Se tani m'u kujtua qe ne Kukes ku eshte @Xhelozi ndoshta s'ka pranvere akoma 🤷‍♀️😊 Madje madje edhe mace qe lozin ne bahcee @E**A** 😅
Nuk ka justifikime per mospjesmarrje ta dini. 🤭😇
Thirri kësaj Didit, thirri.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Miq nga sot deri me 30 Mars 2022 pres ne inboxin tim foto per Fotomania Prill 2022.
Tema eshte: Bloom-Lulezim.

Uroj te kemi sa me shume shkrepje 🤗

@Element @Petrit101 @Sirius. @NeVertiti @Arfenilla @LeVoyageur @ReNdEx @Lauri @SunFIower @Yara @D. @Monique @Maçoku_Me_Çizme
@Xhelozi @princesha @Endrra @Loverboy @Vajza @Ledia @NjeZePraneJush @Desa @Didi @Legally_Sweet @E**A** @Magnetic @kitrra 123 @Crown @OldSoul @Marakli^Krapit
Etj...


p.s. Ndonese i dedikohet pranveres mund te sillni cdo foto qe ne fokus ka natyren. Se tani m'u kujtua qe ne Kukes ku eshte @Xhelozi ndoshta s'ka pranvere akoma 🤷‍♀️😊 Madje madje edhe mace qe lozin ne bahcee @E**A** 😅
Nuk ka justifikime per mospjesmarrje ta dini. 🤭😇
@OldSoul @Marakli^Krapit shikojeni pak kete lajmerimin 😊
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
@Soulmind 😅😅😅 po nuk keni koh tme tagoni mua a un ju ndjek po ska gje jo 😁
Te kerkoj ndjese.
Nga inati ti tani dergo 2 foto. Keshtu do filloj dhe une te te ndjek ne postime 😁
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
@pr1nc po ju kush jeni? Ca beni? si kaloni? Bej 1 prezantim po ashtu te te njohim meqe shkoi kshu puna😁
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
@Soulmind po jam prezentuar me par

Jam nga Shkuoi, Maqedonis

Meremi me pun privte kshtu 😅

Kalojm bukur ktu super po juve si kaloni
M'fal! :)
O do kem harruar o se paskam vene re.
Nejse, gezohem! Me pelqen sh Shkupi dhe njerezit e tij. Sa here kam shkuar ja kam kaluar super.
Dhe ju nga sportiviteti qe moret komentet dukeni qe jeni nga andej. Te ishim ne te Shqiperise do benim interesantin e s'do pergjigjeshim kaq qete. 😁


p.s. gjithe keto komplimente uroj te shperblehen ne foto nga ty🤣
 

pr1nc

Antar Aktiv
M'fal! :)
O do kem harruar o se paskam vene re.
Nejse, gezohem! Me pelqen sh Shkupi dhe njerezit e tij. Sa here kam shkuar ja kam kaluar super.
Dhe ju nga sportiviteti qe moret komentet dukeni qe jeni nga andej. Te ishim ne te Shqiperise do benim interesantin e s'do pergjigjeshim kaq qete. 😁


p.s. gjithe keto komplimente uroj te shperblehen ne foto nga ty
Me vjen mir per keto fjal, je e mirseardhur prap, jo dhe shqiperia ka njerez te mir nvaret kush person se si i mer punet

Kur te kalosh ketej me trego 😅😁
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Hahahahahha

Ku ta kem at fat un per mister

Me mir ia lem kohes se kshtu nuk shkon kot lavderohem un 😅😅😅
Ene une them, hajd gjejme ndonje teme tjeter e bejme chit chat se kjo eshte per njoftime :p
 
Top