Chit chat

Endrra

VIP
V.I.P
🥺Sa me fat ndihem që në këtë format jam njohur edhe pse virtualisht me ty ❤.Ke vend speciale në zemrën time boçe,dhe me kalimin e kohës kur të jet e thën ,besoj se koha do na takojë bashkë(dua shumë) .
Jan disa femra këtu që i kam adhuruar për karakterin që kan,ndërsa tëndin e kam dashur shumë ❤❤
Të dua boçe,dhe kur ta them më beso ta them me gjithë shpirt.❤❤❤
E di 😘
 

WxP

Staf në FV.AL
Ndonjihere kam qeshur
Ndoniihere kam qare
Ndonjihere kam heshtur
Ndonjihere kam share
Ndojihere pa fjale
E ndonjihere me zhurm
Ndonjihere me vepra
Te henksha b.ythen o forum
kuç andeja ore 🤣 une ushqe ju hani 🧐 sna lat i cop tul
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
ikur të rrëzohet në mal ky avion,

Kur unë udhëtoj nga Greqia,

Askush s’e mbaron,

Fletorkën përgjysmë me vjershat e mia.

Atë do ta hapë Sadija e mjerë,

Padashur, ashtu kot së kotit,

Mbi vjershën e lënë përgjysmë do bjerë,

E nxehta pikëz e lotit.

Pastaj do ta nxjerrë nga çanta shaminë,

E vetme në dhomë,

Fletorkën do ta mbyllë me një psherëtimë:

” I shkreti, i linte gjërat përgjysmë gjithmonë”.

Dritëro Agolli
Per ke e ke?
Duhet te besh tag anetarin qe ja dedikon poezine/copezen. (ose thua per te gjithe nese e ke ashtu ne pergjithsi) 😊
 

Hilarious

Simple 😇
Staf në FV.AL
S/M
Ndonjihere kam qeshur
Ndoniihere kam qare
Ndonjihere kam heshtur
Ndonjihere kam share
Ndojihere pa fjale
E ndonjihere me zhurm
Ndonjihere me vepra
Te henksha b.ythen o forum
Çfarë i ke këto deklarata shpirt i abllas 🤣
Jan gjithë këto 🤣
funny cat GIF


@NeVertiti ma mblidh abixhin 😾
 

AnaVie

Invisible
ikur të rrëzohet në mal ky avion,

Kur unë udhëtoj nga Greqia,

Askush s’e mbaron,

Fletorkën përgjysmë me vjershat e mia.

Atë do ta hapë Sadija e mjerë,

Padashur, ashtu kot së kotit,

Mbi vjershën e lënë përgjysmë do bjerë,

E nxehta pikëz e lotit.

Pastaj do ta nxjerrë nga çanta shaminë,

E vetme në dhomë,

Fletorkën do ta mbyllë me një psherëtimë:

” I shkreti, i linte gjërat përgjysmë gjithmonë”.

Dritëro Agolli
Ja si permenden gjerat e lena pergjys. 😝

Dreqi ta haj ngelin si tatuazh eh .😬
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ashtu agapi mou ... ashtu 😁
Pukuu bej kujdes,mos na bej familjen perrall. :love: :love: :love:
Ne kemi gocat e martuara tashme,eshte turppp.
tjeter qe gocat tona moren arratine,sapo u rriten,si baba i tyre kur ishte i ri ahahhahahaha. Tjeter gje kjo.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Jeni tu e prish temen 🤣
i duhet futur 1 dite e fshire te gjitha chit chatet ketu 😁😁😁
 

E**A**

Antarë i Respektuar
Tiiiii
Ska fjale per pershkrim
Je vetem zhbirim
Moment epshndjelles qe nuk ndalet kurre
Jo thjeshte erotizmi
Po qeliza qe rigjenerohen cdo dite
Provokim mornicash pafund

Anavie

Kishe një buzëqeshje të hijshme :)

cit.
Ilegal smile 😁
 

Hilarious

Simple 😇
Staf në FV.AL
S/M
Pse ca ka ? Ishin vargje te dala nga thellesia e shpirtit moj... une mbajta fryme 35 min per ti nxjerre😜
Mirë që se mbajte më shumë 🤧🤣🤣🤣
Se pale ça do kishe nxjerrë 🤣🤣
Perla perla 🤣
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Nese do me duhej te pershkruaja
rrugetimin e ciklit te jetes tende.
Do doja dhe uroja te ishte keshtu.
Dashuri dhe muzike ..

A. M

Shiko fotografinë 1942606


Per ty @NeVertiti sepse kur te lexoj ty dhe kur ta kam degjuar zerin me je duk si puhiza qe bute ledhaton ose Vesa qe bie leht mbi lule dhe len ne te ate freskin pranverore.
Je e do ngelesh dashni 😍

Kam mar nga i vllai 😍😝😂😂
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Po ti mua me beson?
Une mund te them qe flas edhe kinezçe mandarine por kjo s'do te thote qe e flas me te vertete, ose....ose....mund edhe te flas si kembet e pules😝
Zhë në párlë pa fransé😎
Po pse ti mua e gjete te me genjesh?
 
Top