Chit chat

Bebw

🍅🍌🍎🍒🍑🫐🍇🥕
Staf në FV.AL
S/M
Po ç'punë ke ti moj se kush e njeh dorën e personave që sjellin krijime,repliko pa ndezur debate dhe pa thyer rregullin këtu
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Na fal shoqa shefe . Ne fakt un po boj gallat si ben kushdo ktu .😉😬
Ika Nashti mos hapet noj debat kot se skam kohe jo per gje .👋
E nerume e respektume dashniii. 🤗
shiko ne fakt emra s`duhet te referojme,se letersia merr flake vertet ne situata tilla.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Ç'kini o?! Mire jini?! Pse hidheni perpjete ju?! cit. Jovan Bregu
Se jam me cel dhe nuk sjell dot videon. 😁
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Si fillim me pushimet verore sdo kem kohe si tani. ( Do hy me rralle kshu ka dhe me pak rremuje 😬🤭)
Me pas kismet te jemi mire . 😘🤗
Me pushime jemi e ne, por gjejme kohe per forum. :p
Kalofsh super dashni e befsh qejf me pushime. 😘.
Ketu jemi e te presim. Per 'sherret' ajt se na shtyjne pak oren ne forum.se vec dashni na marrin msysh. Ahahahaga. 🤗🤗🤗
 

Tersi

Antarë i Respektuar
Beni vetem ate qe ju thote zemra.
Keni lindur gra dhe jo milingona, dhe jeni te paperseriteshme secila ne formen dhe permbajtjen e saj...
 
Top