Çiftet e javes

Status
E mbyllur për postime të tjera.

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
Tema u rihap Po list Cne ska ?😬
po e bej un per kte jave hidhni sugjerimet.:p
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
Redaktimi i fundit:

DeliriumMind

Antarë i Respektuar


As me shku ne hale rehat sme leni 😂😂😂😂😂😂
 
U bene dy jave qe me çiftoni me femra qe futen nje here ne muaj ne fv dhe rastesisht kur futen nuk qellon kurre ne javen qe jane çiftuar ne mua😔

Ah fati zi o fati zi...
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
@Ketrush e di qe nuk flet e nuk ma lodh koken as me lajka, as me xhelozira , ashtu mo bla-bla-bla .
Vetem me jep relax ndaj près me te miren nga ty .😬😝💓
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Jooooo po kam qejf kur ai bo romantikun dhe ti i qit syt . 🤪🤣
Specialmente per kte . lool
As per gallat dhe as per show forumi, nuk bej ngacmime duke fut ne loj miq qe du vertet fort.
Ktu qendron diferenca mes meje dhe teje dhe ta kam than dhe her tjeter por nuk mbushke.
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
As per gallat dhe as per show forumi, nuk bej ngacmime duke fut ne loj miq qe du vertet fort.
Ktu qendron diferenca mes meje dhe teje dhe ta kam than dhe her tjeter por nuk mbushke.
Ajo qe Thash ishte per humor Se dhe un Mikun e kam mik e shokun shok. :) Sidoqoft me fal Nese bera dicka jo te kendshme nuk kisha asnje tendence . Bera vetem disa ndryshime dhe kto ne forme humori .
ja po bej modifikimin e ta mbyllim kte bisede .
@DeliriumMind & @Comedy_Central .
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Ah miss the old days kur i knoja negres posht ballkonit edhe ajo m'hudhte noj kov uji si sinjal "që ik se sonte osht jorgo n'shpi" 😜😂
Po kom fryk se negra ka thy lirin me kusht, ene e kon arrestu prap 😝😂😂
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top