Çiftet e javes

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

~Kohe & Stine~
@Comedy_Central
Ec njehere embelzou e beu romatik,duke shiju nje kafe te kuqe me dashuriii.
Dhe me lexo,stop gjujtjen e pjeshkave tjera gjate javes. :(
mos ma lendo ket shpirt,se nuk duroj dot me,do vdess ne duart e tua hahahahahahaha
a049f9937ecd7c9fd311fbda0a98b5b2.gif


edhe ca zemra per latin loverin e forumit. ahahahahah
23a79bef80e43598daf05e41366a2377.jpg
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Bujrum kafen dhe
Do të ti mbledh të gjitha puthjet
Do të ti bëj 1000-1 një
Do të ti vë në jaken e kemishes
Kur të t’marrë malli merr nga një!
🥰Shiko fotografinë 1776945
Oiiiii, oiiii... oiiii , oiiii
C eshte kjo dashuri?
Oiiii, oiiii... oiii, oiiii
Une edhe ti
Oiiii, oiiii... oiii , oiiiii
A ke njeri ne shtepi?
Kjo eshte ceshtja
Te vi apo te mos vi?
🤣
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Oiiiii, oiiii... oiiii , oiiii
C eshte kjo dashuri?
Oiiii, oiiii... oiii, oiiii
Une edhe ti
Oiiii, oiiii... oiii , oiiiii
A ke njeri ne shtepi?
Kjo eshte ceshtja
Te vi apo te mos vi?
🤣
Po qan me oii nga qefi apo nga halli .ta di si te pergatitem .si te vishem apo zhvishem kur te vish ti oiiii 😜
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Oiiiii, oiiii... oiiii , oiiii
C eshte kjo dashuri?
Oiiii, oiiii... oiii, oiiii
Une edhe ti
Oiiii, oiiii... oiii , oiiiii
A ke njeri ne shtepi?
Kjo eshte ceshtja
Te vi apo te mos vi?
🤣
Kam rene ne hall. Kur nuk them gje .jam njeri pa ndjenja.kur shprehem friksohesh 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Jalla, si ishte mbreme me se na kapi gizilia?🤓
@Harbin je duke tradhetu @Nicktjeter gje?
Ndaj e pashe duke ngrene nje sanduiç ke parku autobuzave e deshperuar?
Katil!
Edhe smirush nuk te dijsha 😂
Yyy çeloz lool jepi Harbo se ti e mba gjallë ket teme 😁
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Oj katunare po ik mi se nuk ti ble kush vezt ke i jave tu i bo reklame po ruju se do të vjedhin kaçilen lool lool
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top