Çiftet e javes

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Kur te doj zemra jote o shpirt 😂
bash paska qene java e jone hot dhe e kuqe kjo jave. ahhahahahahahaha
sheh zotiii nga larte,do jete me pushime e na hodhi nga nje karlamele. :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top