Çiftet e javes

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
ty ta befte zoti drit por ce do kot ajo as like ska ber :p , aq shum u gezua sa u be me dhimje koke :p
Sa mos mir njohesh, shiko me yummu kam reaguar, po ti si gjithmon do të gjesh justifikim që të shkosh me tjetër
 

Empire

Antarë i Respektuar
Sa mos mir njohesh, shiko me yummu kam reaguar, po ti si gjithmon do të gjesh justifikim që të shkosh me tjetër
tani e bere yummin a gjumin ca ish ajo , se nuk ishte me par :p
 

KiKu

Nëse do të flisnin sytë..do të bënin shumë dëme...

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Shpirti jem ti. Ci dua keto burra tradhetar une mi ?? me mire rri me gocen time ?
Sot e në vazhdim nuk lejoj asnjë të ta thyej më zemrën ???,do kalojn testin e inteligjencës dhe ndieshmëris pastaj do të fitojn ty ??
 

KiKu

Nëse do të flisnin sytë..do të bënin shumë dëme...
Ty të mbajta për vete ,as për forumin hiç ?????
Kuç andej ti, po pyete njeher me ke rri me mua apo me ty?‍♂️
 

KiKu

Nëse do të flisnin sytë..do të bënin shumë dëme...
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top