Çiftet e javes

Status
E mbyllur për postime të tjera.

KiKu

Nëse do të flisnin sytë..do të bënin shumë dëme...
Ta preva bishtin ? ik sa jam e qet , stay away nga mamita jeme ?
Jo po pyete po deshe ?, te premtoj qe ler forumin nqfs ajo nuk vret njerez per mua dhe un per te ?
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Jo po pyete po deshe ?, te premtoj qe ler forumin nqfs ajo nuk vret njerez per mua dhe un per te ?
Pa pyete pak edhe për mua ?? pyete ?.Ajo është dashnia jeme dhe unë e saja që ta dish ?.Unë jam vajza ?
Marrsh tani ✂️✂️
 

KiKu

Nëse do të flisnin sytë..do të bënin shumë dëme...
Eh ktu ka tradheti burra
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
@Bebw ta kemi borxh nje kafe qe na caktove prap si çift mua dhe @AnaVie

 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top