Çikat e Kosovës nuk kanë të ndalur!

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Arbnora Fejza-Idrizi e cila ka realizuar flamurin me te madh ne bote me origami. Kjo eshte hera e 3te qe ajo thyen rekordin Guinness.

Atifete Jahjaga sot ne Fb i ka kushtuar 1 status fitueses se rekordit Guinnes (dhe qe mua me pelqeu shume ne fakt edhe e solla dhe per ju):
"Çikat e Kosovës nuk kanë të ndalur!
Artistja Arbnora Fejza-Idrizi thyen rekordin Guinness duke krijuar mozaikun me të madh Origami në botë - Flamurin e Republikës së Kosovës.
Me punë të tilla e bëni Kosovën më të bukur e neve na bëni krenar. U gëzofshim kështu, gjithmonë!"


151463583_3783924435030005_6065761827643389589_n.jpg
 

Desa

Felix - Culpa
E përuroj për mundin. Të thesh rekord dy herë! Bravo!
 

Frank

Mysybet Anëtar. :D
Arbnora Fejza-Idrizi e cila ka realizuar flamurin me te madh ne bote me origami. Kjo eshte hera e 3te qe ajo thyen rekordin Guinness.

Atifete Jahjaga sot ne Fb i ka kushtuar 1 status fitueses se rekordit Guinnes (dhe qe mua me pelqeu shume ne fakt edhe e solla dhe per ju):
"Çikat e Kosovës nuk kanë të ndalur!
Artistja Arbnora Fejza-Idrizi thyen rekordin Guinness duke krijuar mozaikun me të madh Origami në botë - Flamurin e Republikës së Kosovës.
Me punë të tilla e bëni Kosovën më të bukur e neve na bëni krenar. U gëzofshim kështu, gjithmonë!"


151463583_3783924435030005_6065761827643389589_n.jpg
Ndoqa reportazhin qe i kishin bere ksaj, me pelqeu sepse cdo gje e lidhte me pjesen qe ne guines do figuronte flamuri Kosoves me shume se sa per arritjen qe kishte bere.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Ndoqa reportazhin qe i kishin bere ksaj, me pelqeu sepse cdo gje e lidhte me pjesen qe ne guines do figuronte flamuri Kosoves me shume se sa per arritjen qe kishte bere.
po sepse per Kosoven e ka bere. kjo eshte hera 3te qe fiton. i ka be rekordet si buke e djath. Lol
I lumte! Punetore dhe vajze e thjeshte!
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Krenar se jam nga Kosova ??upsss shqiptare se @Soulmind do me bej kritik?
Une nuk bej kritike kur thua: jam kosovare me krenari. Edhe une jam krenare qe vajza eshte kosovare.

Do te beja nqs do krahasoje cikat e kosoves me te shqiperise. ?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Une nuk bej kritike kur thua: jam kosovare me krenari. Edhe une jam krenare qe vajza eshte kosovare.

Do te beja nqs do krahasoje cikat e kosoves me te shqiperise. ?
Un nuk po i krahasoi?ato nuk kan faj se kan lind ne kosov plus dhe teze ime se andej kam dajet un??
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Cudi mediat ne Kosove sa e di nuk e publikuan fare. Une e pash vetem ne fb, ndoshta e kam gabim.
 
Top