• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cila eshte arma juaj?

Lolita25

So EmoTionaL
Sy te bukur, trup perfekt apo...cila eshte arma juaj?


Cila eshte arma juaj me te cilen terhiqni te tjeret ?
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Nuk di te them o Shota nuk thua ti per mua vetem per pistoleten mos u thuaj :p
 

mirela

DODONA hajmali
une kam fjalen te arte Dhe kur e "prish gojen " di ti ve balancat menjehere
 
syte i kam jeshil e te hedh te dekun ne toke....trupi perfekt por dhe icike llafazane...hahaha..
njeriu behet perfekt kur e njeh kur njeh karakterin e tij bukuria sbesoj se ka rendesi per te njohur e bere per vete dike...
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Trupi :D vetem se kto kohet e funit kam ra icik ... kam fillu me u shnosh pak fare
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Trupi..........muhabeti.........buzqeshja...........aman se ngjajm sikur po i bejm reklam vetes.....!
 

METi

-=EdoLorEli=-
Sy te bukur, trup perfekt apo...cila eshte arma juaj?


Cila eshte arma juaj me te cilen terhiqni te tjeret ?
E paske hap temën me pa kush po bon self-marketing a :D?!
Edhe pastaj me armë nuk e afron njerin po e largon, arma ndjell frikë LOL.
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Loli si thua ti qe ke gusto, cila eshte arma ime?!?:D

S'e di sinqerisht...Ndoshta syte...shpesh me thone qe kam sy qe flasin vete:)
Une mendoj se eshte karakteri i forte dhe pak egocentrik arma ime...:) (te pakten keshtu shpresoj)
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
C'arme thoni o.. une s'i perdor hic, jam per paqen! :ciaoo:
 

Lauri

Anunnak
Loli si thua ti qe ke gusto, cila eshte arma ime?!?:D

S'e di sinqerisht...Ndoshta syte...shpesh me thone qe kam sy qe flasin vete:)
Une mendoj se eshte karakteri i forte dhe pak egocentrik arma ime...:) (te pakten keshtu shpresoj)
Nqs me lejon ta them une:Inteligjenca jote.....nqs ai din te arrije

Ndersa une kam nje depo municioni plot me arme.Ne rast lufte i perdor te gjitha.
 

lucky_strike

IT`S TOASTED
portofoli.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Shiqimin (A):D
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Syckat

Mmmm shumica me thojne syckat e bukur dhe trupi por nuk e di ndoshta mund te jet kjo LOL LOL LOL LOL
 

angel boy

cun i veshtire
nuk e di une do thoja syt dhe buzet...te tjeret me thojne papanicen , gjoksin dhe syte :D

buzet ti rrusho,,vertet i ke yllllll...
sa per prapanicen sta kam pa keshtu qe nuk te jap dot mendim :ciaoo:
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Besoj syte e mi (nje livadh i pa mbaruar :p) trupi im 1850 milimetra jane keto....
 
nuk e di me thone qe pjesa e syve
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
se them se pastaj me thone ja ky po shet men po ju jap nji informacion kemba e 3
 
Arma ime ? hmm , nje thike :p:p
 

§*dori*§

ღ..in stanby..ღ
arme???????????????ncuq asnji..........thojne qe jam simpatike trupin se kam te keq dhe ne muhabet jam e qeshur...........dmth thjesht vetvetja..........te pelqeva mire ste pelqeva hall i madh :p:p
 

sec_l

NJERI I THJESHT
Disa gjera .
Po ne ket rast po zgjedh syt .
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Litari ...:D
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Fjala.........
 
Top