• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cila eshte arma juaj?

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Syte i kam ngjyre jeshile.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pe: Cila eshte arma juaj?

Gjuha :p..
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Pe: Cila eshte arma juaj?

b45 :p ..........
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Cila eshte arma juaj?

Te qenuri e drejt per drejt ne ate qe me pelqen dhe nuk me pelqen,..ne ate qe dua dhe nuk dua,,..!
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Cila eshte arma juaj?

Ktu i bie me i be qejfin vetes. Mendoj se jane te tjeret ata qe vleresojn se cfar i terheq tek ty. Por gjithsesi sa per hir te temes, jam e sigurte qe thjeshtesia eshte nje prej municioneve te mia :p
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Cila eshte arma juaj?

Kam pas gjyshi im nje revole gjysme e ndryshkur por ska gje, ma la trashegimi, mundohem ta bej si magnum :p LOL
 

sensuu

sweet
Pe: Cila eshte arma juaj?

kshu ne vecanti skam ndonje arme,por ne kompleks jam bombe atomike e vertete LOL
 

Didi

C'est la vie.
Pe: Cila eshte arma juaj?

Nuk e them jooo
 

sensuu

sweet
Pe: Cila eshte arma juaj?

une armet e mija i kam sekrete :p
 
Last edited:

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Cila eshte arma juaj?

Ftohtesia dhe kokefortesia,keshtu thone....
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Cila eshte arma juaj?

Nje Ak-47...dhe nje Gulinov ,,,,
 

DeliriumMind

Stay wild moon child.
Pe: Cila eshte arma juaj?

mmmmm per fat te keq gjeja e par qe shofin eshte gjoksi ( edhe pse e kam gjithmon te mbuluar ... por zakonisht vesh vetem rroba shum te ngjitura pas trupit)
pastaj syt ... thon qe terheqin jashtmase dhe qe naten trembin....
shalet e gjata XD


por arma ime me e fort eshte karakteri... zakonisht nuk merzitet njeri me mua, por ndodh shpesh e kunderta
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cila eshte arma juaj?

Arma ime qe ndihem krenar me se shumti me te ' eshte morali im -feja ime !
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Cila eshte arma juaj?

1 pistolet e 2 fishek :p
 

Endrra

VIP
Titulli: Cila eshte arma juaj?

Sy te bukur, trup perfekt apo...cila eshte arma juaj?


Cila eshte arma juaj me te cilen terhiqni te tjeret ?
Ajo e para ,,as qe diskutohet .Ku tja nise e ku te mbaroj :p

Tani seriozisht pertej asaj siperfaqesores.

I jap te njejtin shanse gjithsecilit, nuk mundohem te terheq dike per kundrazi, jam kjo qe jam :)
 

Kejla

Anëtar Aktiv
Titulli: Cila eshte arma juaj?

nuk kam nxjerre dot lejen per te mbajt arme :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Cila eshte arma juaj?

:mace: Arme me e forte,karakteri i forte thone,edhe pse jam ndonjehere me e mire sec duhet...
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Cila eshte arma juaj?

ZEMRA.....:) :) :)... keshtu me kan thene, inshallah s'me kan genjy:p
 
Last edited:

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Cila eshte arma juaj?

Po u tregua smbetet me secret kshuqe me mir ta zbulojn vet gocat :D
 

ZHIGO

wish me well...
Titulli: Cila eshte arma juaj?

syte , nji atje e nje ketu ... me nuanaca jeshile ! lol
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Cila eshte arma juaj?

Inteligjenca LOL dhe buzeqeshja...
 
Top