• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cila eshte arma juaj?

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
Kujtova mos ishte ne carje trapanesh 🤣

Shaka eh
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Nuk kam frike,seleksionoj dhe s`me trembe kurre individualizmi i im,sa do i theksuar qofte.
 

Desa

Temet Nosce
Ta them të drejtën, nuk e di!
Besoj se është besnikëria ndaj idealeve dhe parimeve jetësore. Të qenurit vetvetja. Kjo mbase ka efekt të kundërt me raste dhe i largon disa. Por pasi që asnjëherë nuk tentoj të bëj për vete dikë, kush do hyn e kush do- rruga e mbarë. 😊
 

Marla

I never lose. I either win or learn.
Ta them të drejtën, nuk e di!
Besoj se është besnikëria ndaj idealeve dhe parimeve jetësore. Të qenurit vetvetja. Kjo mbase ka efekt të kundërt me raste dhe i largon disa. Por pasi që asnjëherë nuk tentoj të bëj për vete dikë, kush do hyn e kush do- rruga e mbarë. 😊
te kam shume xhan une ty <3
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Arme per te terhequr s’kam une...per ti larguar njerezit pastaj, I’m a pro.
 

Arditi0007

I see dead people
Gjuha....
I sqarim te vockel se mos keqkuptohem.

—Gjuha ime eshte e bute dhe e perulur pse keshtu mesova nga mundimet e shumta qe kam perjetuar kahere ne jete. Une nuk di te bej te fortin pse te fortet nençmonin, une nuk di te bej te mençurin pse te meçurit me tallnin, une nuk di te bej fyesin pse fyesi me fyeu si mos me keq, une nuk di te bej te ngriturin pse te ngriturit me perulnin. Une nuk di se ça do te thote ose si duhet te veprohet te lendoj i tjeter.
 

WxP

Grupi
Prrrr sme kujtohet hic lool
 
Top