• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cila eshte pyetja qe ju bezdis?

Marla

I never lose. I either win or learn.
Pikerisht ketu dua te dal, per çfar pyesni?
kur gjerat duken qartazi?

dhe une jam pergjigj gjithmone me sinqeritet duke i then, sigurisht qe te du mi budalle
se kuptoj si te kalojne ne mendje kto pyetje lol
Une kam kohe qe besoj tek e vetmja dashuri reale ne bote. Ajo e femijes ndaj nenes ajo e nenes ndaj femijes dhe me e rendesishmja ajo dashuri me e madhja ne bote ndaj vetes. :D
 

ZHIGO

wish me well...
Eh kshu thon te gjith deri sa vjen ai momenti qe smbajm mend qe e kemi then. Jo se jam un mo i mençem por e tregon jeta. Thjesht çeshtje kohe, sa te lirohet ai ushkuri brekve :p

Une kam kohe qe besoj tek e vetmja dashuri reale ne bote. Ajo e femijes ndaj nenes ajo e nenes ndaj femijes dhe me e rendesishmja ajo dashuri me e madhja ne bote ndaj vetes. :D
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pse mba kete avatar?
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Akoma ? Kjo fjale me acaron qe per cdo gje thone akoma ......
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kur jam kan i vogel, a e don nanen a baben ma shume lol
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Pse vonohesh cdohere?
 

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
Ne pergjithsi me bezdisin pyetjet 😂

Sidomos kur fillojne me "je zgjuar"
 

Marla

I never lose. I either win or learn.
kjo pyetja idiote kur takon dike ckemi mire ca ben?

edhe takimet i kemi hipokrite ne shqiptaret
 
Top