• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cila eshte pyetja qe ju bezdis?

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Une jam motra e Manastirliut :D
Epo qofsh me. Jetë si. Me. Ministren si pa ministren në punën e bëjmë njësoj 😜
 

Vvetoni

Larguar
ne e kemi ndryshe

rrezohet dikush... pyetja eshte a u vrave shume? lol nderkohe ty te dhemb dhe shpirti ne ato momente lol
Edhe kjo eshte palidhje.

Mfal, a muj me tvet diçka?

Hmmm ahahah
 

Vvetoni

Larguar
lol lol

ose tjetra.... a te them dicka dhe ti as nuk e aprovon si ide dhe tjetri flet flet dhe ti me mendjen tende je duke uleritur pushoooo lol
Masanej tvet. A mos jam tu fol palidhje? Une jo jo, vazhdo...
 

Marla

I never lose. I either win or learn.
Dale posht baneses, tsheh fqinji. Ku je Veton, a po del a? Ja kojshi jam tu e rujt deren.
hahahaaa zot sa po qesh

tjetra... je diku dhe ti cohesh per te ikur, tjetri te pyet po iken a ti i thua po duke e pare me habi, pergjigjia e mire kot pyeta lol
 

Marla

I never lose. I either win or learn.
Ose te thirrin ntelefon privat: Veton a je ti? Pse kush ka mu kan, ntelefon temin?
po kur eshte ndonje numer qe se njeh.
Une Alo
Tjetri Alo kush je ti
Une po ti me more ke kerkon
Tjetri ore ti kush je
Une off telin lol
lol lol
 

Vvetoni

Larguar
po kur eshte ndonje numer qe se njeh.
Une Alo
Tjetri Alo kush je ti
Une po ti me more ke kerkon
Tjetri ore ti kush je
Une off telin lol
lol lol
Ka edhe aso qe e kryejne biseden krejt. Alo, ngom Agim ( une o zotni) hajde sonte se po ( o zotni sjam Agimi) merri edhe bijat, rrim sonte ka çaj. (E nali telin) te thirr prap. O Agim, o sjam Agimi bre. E pse spo kallxon?
 

Marla

I never lose. I either win or learn.
Ka edhe aso qe e kryejne biseden krejt. Alo, ngom Agim ( une o zotni) hajde sonte se po ( o zotni sjam Agimi) merri edhe bijat, rrim sonte ka çaj. (E nali telin) te thirr prap. O Agim, o sjam Agimi bre. E pse spo kallxon?
lol lol lol lol
 

NGU

Wild child full of grace 💫
He ca thane lajmet? Kte pyetje sedi sa here e kam degju.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Nuk ka pyetje te bezdisura,ka vetem njerez qe i kemi bezdi qe na pyesin. :))
 
Top