• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cila eshte pyetja qe ju bezdis?

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Kur ben diçka qe duket qart dhe personi tjeter pavarsisht se e shikon dhe e kupton ate qe ben te pyet: Po cfare po ben? 🤦🏻‍♀️
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Akoma me nje vajze ti? Uaaaa pse nuk bene dhe nje tjeter? Se gjynah ta lesh vajzen vetem..booohh keto lloj pyetjesh me acarojne...
Njerezit akoma se kuptojne qe vetem jane te gjithe..si ata qe jane 2 femije dhe ata qe jane 4..secili eshte vetem me familjen e tij...
Te vetmin njeri ne bote qe eshte me ty eshte nena..ndaj nese jam une...ajo nuk do te jete kurr vetem...
Une jam njeriu qe nuk do lejoj kurr qe ajo te jete vetem..
te te rroje goca :)

Meqe me kujtove kete po i bashkangjitem jo pyetjes qe me acaron por kerkesave acaruese lol

2 goca? Mos u merzit, gocat jane per none, por hajd me 1 cun.. mos i le gocat pa vella. cuni duhet!

Si urno! them me vete: Si e doni? bjond ezmer shtatanik, tetanik, ne dimer ne vere ta lind?!

kur kam nge pastaj u them: Jo sdo bejme me femi, plus i urrejme cunat. po bera dua tkem prap vajze, perndyshe me mire mos te kem me. n'fakt kte mendim e kemi vertet une e burri lol jemi anticuna :(
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
te te rroje goca :)

Meqe me kujtove kete po i bashkangjitem jo pyetjes qe me acaron por kerkesave acaruese lol

2 goca? Mos u merzit, gocat jane per none, por hajd me 1 cun.. mos i le gocat pa vella. cuni duhet!

Si urno! them me vete: Si e doni? bjond ezmer shtatanik, tetanik, ne dimer ne vere ta lind?!

kur kam nge pastaj u them: Jo sdo bejme me femi, plus i urrejme cunat. po bera dua tkem prap vajze, perndyshe me mire mos te kem me. n'fakt kte mendim e kemi vertet une e burri lol jemi anticuna :(
Faleminderit Soul..
E verteta eshte qe ne shqiptaret keshtu pyetjesh dijme te bejme...
Sa je pa martuar..uaaa pse nuk martohet..
Martohesh pastaj..uaaa nuk ka femije..
Bene femije..dhe uaaa pse nuk bene 2 dmth acarim total..
Edhe ti i pac me jete vajzat...
Realisht une nuk e kam ne mendje fare per nje te dyte...dhe per fat te mire dhe burri im nuk do dhe jemi shume mire me vajzen thote...
Si ai qe eshte femije i vetem..dhe une qe jemi 4 dmth..te gjithe jemi larg njeri tjetrit..dhe secili me ato te perditshmet e veta...
Pra shqiptaret e kane kete iden beje se mos ngelet vetem...
Per sa kohe ke prinderit nuk je vetem...
Mendoja se burri im duke qene femije i vetem..do donte shume femije..por jo..nese jemi ok keshtu eshte ok per te dy...
Plus pastaj qe kam patur dhe nje shtatzani te veshtire dhe ndoshta kjo eshte arsyeja qe nuk dua me dmth...
 
Vetem pyetjet qe perseriten me bezdisin
 
  • Like
Reactions: NGU

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Cdo pyetje qe eshte personale, rude, pa takt me bezdis.
 
A me do ti mua?

kjo eshte nje nga pyetjet qe me ngre qimet e kokes perpjete
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Doja te shtoja edhe qe per ne femrat eshte akoma me e veshtire jeta se te behen lloj lloj pyetjesh, nga me banalet tek me idiotet, nga njerez qe edhe nuk njiheni mir dhe ti mendon me vete "Wow, vertete guxoi?"
 
Dhe ti gjithmohe ju tregon te verteten besoj :p
Pikerisht ketu dua te dal, per çfar pyesni?
kur gjerat duken qartazi?

dhe une jam pergjigj gjithmone me sinqeritet duke i then, sigurisht qe te du mi budalle
se kuptoj si te kalojne ne mendje kto pyetje lol
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Pikerisht ketu dua te dal, per çfar pyesni?
kur gjerat duken qartazi?

dhe une jam pergjigj gjithmone me sinqeritet duke i then, sigurisht qe te du mi budalle
se kuptoj si te kalojne ne mendje kto pyetje lol
Keshtu me thonin dhe mua
Sdi nese e kane pas seriozisht a jo
Se filloj te dyshoj 🤔
 

Tomka

Anëtar i ri
I trego noi muhabet dikujt nga problemet qe mund t'hasesh ne jeten e perditcme dhe pergjigja flet rrufe qe merr eshte: "Vari mer k.... mos e vrit menjen" lol. O loqe po mos e kisha vra menjen sta kisha hap fare si muhabet 😡
 
Top