Cila pyetje ju lodh me shume?

E keni parasysh qe ne si shqiptar sec kemi ca pytje te cuditshme. si psh ne pike te mengjesit: A u lodhe? Apo me ndonje qe sapo ndan karrigen e autobuzit te pyet: A ke femije? A je martuar? A punon? A paguhesh? N'privat? A po merzitesh hic?
Keto pyetje po dhe te tjera si keto, nuk e di per ju, po mua dhe ate fije energji ma zhdukin komplet. Lol

Cfare ju lodh juve forumistaaa??
 
Kur marr punen i pari me kosovart ne 🇨🇭 e me pyesin a mujte ? A je lodh bre?
Se kur u lodha un sa kam hap syt. Boh 🤷‍♀️
Jak jak nuk lodhem kurre me ju : i pergjigjem gjithe gjentilese 😬
 
Njëra më tha "wa unë se përfytyrojë dot vajzën me burrë e jo më me fëmijë siç je ti në këtë moshë" 🙄
"Fati teta ,fati" i thashMbase nuk jan si Shqipot Pipinot 🤣
Me keq ketej.. sepse behen nena nga 30 e siper ose fare.
Problemi ishte kur kishim mbledhje prinderish 🙄
Booo
 
Kam nje fqinje qe me ruan gjat gjith kohes ca bej
Cdo dite me lodh me pyetje te tipit: mbreme ke ra ne x ore, pse kaq vone ? Ose pse kaq heret? Ose: sot dole me heret se zakonisht nga shpija, pse dole? Ku ishe?

Mundohem tja them me takt qe po e tepron dhe shpesh behet e bezdisshme por ose skupton ose ben sikur…mbase e do tja thuash troc se ndryshe smarrin vesh kto tipa:p

Sinqerisht ajo me lodh
 
Kam nje fqinje qe me ruan gjat gjith kohes ca bej
Cdo dite me lodh me pyetje te tipit: mbreme ke ra ne x ore, pse kaq vone ? Ose pse kaq heret? Ose: sot dole me heret se zakonisht nga shpija, pse dole? Ku ishe?

Mundohem tja them me takt qe po e tepron dhe shpesh behet e bezdisshme por ose skupton ose ben sikur…mbase e do tja thuash troc se ndryshe smarrin vesh kto tipa:p

Sinqerisht ajo me lodh
Jam me cel 🙂

Nëse kërkon në YouTube pjesën e hapjes së filmit “Zonja nga qyteti” vëren një dialog interesant, pak a shumë:

- Erdhi Ollgë e Stefanit
- Qysh nuk e pashë unë që s’më shpëton asgjë 😁
 
Jam me cel 🙂

Nëse kërkon në YouTube pjesën e hapjes së filmit “Zonja nga qyteti” vëren një dialog interesant, pak a shumë:

- Erdhi Ollgë e Stefanit
- Qysh nuk e pashë unë që s’më shpëton asgjë 😁
Thanks
Ta gjej dhe do ja dergoj ksajt mbase i therret mendjes🤣
 
Top