Cilat shenja të horoskopit nuk do ndryshojnë kurre

Hera

Banned

Cilat shenja të horoskopit nuk do ndryshojnë kurre​Ka nga ata njerëz që do të vijnë gjithmonë përpara orarit të lënë dhe nga ata të tjerë që do të vonohen me orë të tëra
Kjo varet dhe nga astrologjia, të paktën sipas ekspertëve:


Dashi
Shenja me më pak durim nuk e toleron vonesën, madje as vonesën e vet nuk e duron dot. Ndonjëherë janë më të shpejtë se koha.


Demi
Shenja e Demit është gjithmonë vonë, ndaj i duhet përpjekje për t`u përmirësuar. Edhe nëse e kupton që është vonë për diku, nuk e prish terezinë, as magjinë e kafes që po pi.


Binjakët
Vrapon, vrapon, vrapon dhe është gjithmonë vonë. Arsyeja është se po bën shumë punë njëherësh.


Gaforrja
Gaforrja është një nga shenjat më të përpikta. Është gjithmonë i mirëorganizuar ky njeri. Nuk ia justifikon vetes asnjë vonesë dhe arrin ta programojë gjithçka.


Luani
E urren të presë, por të tjerët i lë ta presin.
 

Desa

Felix - Culpa
Në çfar ujërash qenkan përhumbur peshqit! ?
Thash me vete si ti mbroj kësaj here ?
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Gaforrja
Gaforrja është një nga shenjat më të përpikta. Është gjithmonë i mirëorganizuar ky njeri. Nuk ia justifikon vetes asnjë vonesë dhe arrin ta programojë gjithçka.
(Gaforret vijne 30 minuta para e ikin 30 minuta mbrapa :p:p.)
 
  • Haha
Reactions: Ivy

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Demi
Shenja e Demit është gjithmonë vonë, ndaj i duhet përpjekje për t`u përmirësuar. Edhe nëse e kupton që është vonë për diku, nuk e prish terezinë, as magjinë e kafes që po pi.

Edhe u jam lut,mos na dh.... numrat se jemi prezantuar si zonjeza gra???
 

SunFIower

Don’t touch!
Demi
Shenja e Demit është gjithmonë vonë, ndaj i duhet përpjekje për t`u përmirësuar. Edhe nëse e kupton që është vonë për diku, nuk e prish terezinë, as magjinë e kafes që po pi.

Edhe u jam lut,mos na dh.... numrat se jemi prezantuar si zonjeza gra???
Na fulliqi????


E vertet e hidhur :p
 
  • Haha
Reactions: Ivy
Top