Cili duhet te jete President i Shqiperise?!

Ore njerez, se nuk ngeli njeri pa dhene emrin e tij, t'a themi dhe ne si forum fjalen tone. 😁

Kush duhet te jete Presidenti yne? President i Shqiperise dmth, jo i forumit. Lol
70030375-mr-president-text-rubber-seal-stamp-watermark-tag-inside-rectangular-banner-with-grunge-design-and-u.jpg
 
Permenda Saliun si figure e PD-se dhe c'po mundohet te beje tani. Nuk po mbron njeri PS-ne, se nuk kane dallim nga njeri tjetri. Ama nese i marrim si figura, Nano humbi iku, Edi kur te humbi uroj te iki. Saliu rikthehet. (ndaj ta solla si paralelizem)
Si dhe faktin qe ne nuk duam ndryshimin, e deshmuam kur paten zgjedhjet PD prap, n'vend te votonin 1 njeri te ri shkuan e votuan deshtakun Lulin.
Po clidhje ka kur e keqja eshte kembkryq be qeveri ..dhe diskutohet Saliu lol
 
Une them te behet Sala president... se di pse por per nje Post qe nuk leviz asgje.. te pakten ka karizma ☺
 
Mos ji kaq indiferente sepse per aq sa te njoh ty e per aq sa njoh Elena Kocaqin keni shume te perbashketa😝

Elena for President😂
i knw smth for sure
Qe ne te mesme kam qene presidente e shkolles, por dhe ne postgrad soc po ashtu. Kshuqe, menohu miiiir para se te me krahasosh me njeri :D
Ke kohe ta riformulosh serish :p ta dekim krejt Endrren :p
 
i knw smth for sure
Qe ne te mesme kam qene presidente e shkolles, por dhe ne postgrad soc po ashtu. Kshuqe, menohu miiiir para se te me krahasosh me njeri :D
Ke kohe ta riformulosh serish :p ta dekim krejt Endrren :p
Mua me vdes krahasimi qe ben ky...dmth jo vetem qe beson dhe te ben Kompliment.. por te nxit ne rrugen e duhur .. pra me dek eshte menyra si ta thote ky jo se dyshoj ne aftesite tua ... pavaresisht qe historianja eshte e pakrahasueshme ne ate qe perfaqeson 🥰
 
Mua me vdes krahasimi qe ben ky...dmth jo vetem qe beson dhe te ben Kompliment.. por te nxit ne rrugen e duhur .. pra me dek eshte menyra si ta thote ky jo se dyshoj ne aftesite tua ... pavaresisht qe historianja eshte e pakrahasueshme ne ate qe perfaqeson 🥰
As une nuk e dyshoj ate qe mendon ti, ndryshe nuk do e zgjasja shakane. :lol:
Sa pastaj si e thote ky, ne dy njihemi aq mire saqe cfare thuhet e si thuhet ketu s'merret per baze fare. loollool
 
Nuk e di mbi psikozen e shqiptarit se nuk jam historiane psikologjie, POR, une me Laurin bera shaka e para, por, dhe seriozisht ta mendoj nese do gjykoja ta zeme mes anetareve te forumit, Laurin prap nuk do e doja president perballe dikujt tjeter si Levi apo si EA-ja. :D (s'po ju bej tag o cuna se ze lemza @E**A** pastaj:giggle:)

Sa i perket pastaj situates ne Shqiperi, arsyeja pse dikush zgjedh dike qe nuk e njeh, lidhet me termin SHPRESE. Pra, ne e provuam Saliun per 30 vite, e dime ca beri, ndaj duhet 1 fryme e re, edhe pse e panjohur me shpresen qe mund te ndryshojne gjerat per mire. (Edhe pse kjo qe thash une mbetet parimisht, se ne shqiptaret shkojme e zgjedhim prap, ate te vjetrin. Kemi frike nga ndryshimi ne se kot nuk qanin kur vdiq Enveri. Menduan se do pushtoheshin nga alienet, Lol)

If you got what i mean!
:)
E unë po mendoja kush po më përmend 🙈🤪
Bëj tag bëj 😄
 
Top