Cili qytet i ka vajzat me te bukura??

Cili qytet i ka vajzat me te bukura??

 • Tirana

  Votat: 32 19.4%
 • Durresi

  Votat: 22 13.3%
 • Vlora

  Votat: 20 12.1%
 • Shkodra

  Votat: 14 8.5%
 • Prishtina

  Votat: 14 8.5%
 • Peja

  Votat: 11 6.7%
 • Prizreni

  Votat: 3 1.8%
 • Gjakova

  Votat: 1 0.6%
 • Ferizaj

  Votat: 4 2.4%
 • Korca

  Votat: 18 10.9%
 • Saranda

  Votat: 0 0.0%
 • Lushnja

  Votat: 1 0.6%
 • Pogradeci

  Votat: 1 0.6%
 • Kukesi

  Votat: 2 1.2%
 • Peshkopi

  Votat: 0 0.0%
 • Elbasani

  Votat: 1 0.6%
 • Fier

  Votat: 7 4.2%
 • Tjeter...

  Votat: 14 8.5%

 • Totali i votuesve
  165

Giovanni

Anëtar i ri
Qka mendoni cili qytet Shqipetar mendoni se ka vajzat me te bukurat....??

Pa dyshim PEJA ...hihihhi
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
pa dyshim kudo

megjithe se me duket andej nga Dr keto kohe :p
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
Prishtina edhe jepni vul, kqyrnum mu niher be shembull i gjall:D...Peja n'Kosove, Tirana n'Shq dhe Shkupi n'Maqedoni...per Malin e Zi nuk di...
 

Giovanni

Anëtar i ri

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
ore Korcen ku e ke ti re ???
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Gjakova ;);) po ku ka be djal qik t'keqe
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
Ne prishtin jan krejt studenta breeeee nuk ka prishtinase te bukur....:)

haaaaaaaaaaaaaaaaaaa kuku qa ki thon:eek::eek:we we we we na ki ofendu ron aaa ose ronD:D...ka more ka veq ti sdin mi gjet:p..studenta studenta n'Prishtin gjendet truni i Kosoves:D...
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
sondazhi s'eshte bere mire...se ka 5 qytete nga ks 4 nga shqipria
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Gjithe qytetet jane ne liste ????
Se sikur nuk i vura re mire:confused:
Megjithate sa per te mos marre ndonje pike ndeshkimi per jashte teme :p (se shyqyr mu fshi )Shqiperia ne pergjithesi te bukura i ka vajzat:D
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
Sondazh jo shume serioz.. s'po e marr mundimin te pergjigjem.
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Peja ne Kosove,Korça ne Shqiperi...e ne Iliride kam qene vetem dy here edhe sme ka ra rasti me pa shume!
 

Elushe

Vogëlushe
E shan ndonjehere dhelpra bishtin e saj? :rolleyes: :D

Votova Tiranen se eshte qyteti me i populluar i Shqiperise. Por gjithmone duke patur parasysh se njoh disa vajza te Kosoves qe jane yje, por lyen jashtezakonisht shume :(
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Prishtin..Tiron..Durs ( mendimi jem ) :D
 

polisi_tajrush

Struga zemra Ilirides
5 Qytete nga Kosova 4 qytete nga Shqiperia asnje qytet nga Ilirida apo ndoshta ne nuk jemi shqiptar


Faleminderit per mirkuptimin
 

Ado

FISEBILIL-LAH
5 Qytete nga Kosova 4 qytete nga Shqiperia asnje qytet nga Ilirida apo ndoshta ne nuk jemi shqiptar


Faleminderit per mirkuptimin


po ti bre shoq pe sheh aty ti qe osht edhe TJETER ... :D edhe ju jeni shqiptar po sjeni nshtete tshqiptarve :D
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Duroni sa te shtohen dhe qytetet e tjere dhe bejme tamam sondazhin :pepe:
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Durres dhe tr dhe vlora seshte keq
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Elbasani !
 

alfonci

Veri investigatio
Shkodra....

Ceshte e verteta besoj se Tirana me popullsine qe ka tani e kryeson listen gjate sezonit te shkolles ndersa
gjate veres mund te jete Durresi.
 

jackass

Anëtar i ri
pa dyshim qe prishtina i ka me te bukurat, nuk po di pse i keni qit edhe qytetet tjera, me duket e panevojshme :p

shaka LOL, te gjitha vajzat shqiptare jane te bukura pa perjashtime :) ;)
 
Top