Cilin ligj e keni pare te thyer se fundmi?

Baboon

FALEMINDERIT!
Prandaj kena ngel ne vend numero ne se kemi mendjen ala ke spiunat. Perendimi rastet e mosfunksionimit te shtetit apo me keq korrupsionit i shkri ne vend.
Vallaj anej janë qytetarët që bojn policin.
Nuk e harroj i rast isha tu pi cigare jasht.

Nji plakë mezi ecte kaloi rrugën dhe e revoltume më thotë mos pi cigare këtu.

Në fakt kish të drejtë se kishte tabelë mas meje ku thoshte që ndalohej se kish banesa afër.
 

Delirium

No description ...
Vallaj anej janë qytetarët që bojn policin.
Nuk e harroj i rast isha tu pi cigare jasht.

Nji plakë mezi ecte kaloi rrugën dhe e revoltume më thotë mos pi cigare këtu.

Në fakt kish të drejtë se kishte tabelë mas meje ku thoshte që ndalohej se kish banesa afër.
Epo ajo plaka , eshte ber 80 vjeçe se ka jetu me disipline , kulturee , qytetari , si behet vone asaj nese i thua ti spiune , ajo justifikon taxat qe paguan , edhe per shkeljen me te vogel te ben namin .
Flas per vende qe festojnë 150 vjetorin e krijimit te underground e trenave , vende te zhvilluara , jo vende 108 vjet shtet .
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Epo ajo plaka , eshte ber 80 vjeçe se ka jetu me disipline , kulturee , qytetari , si behet vone asaj nese i thua ti spiune , ajo justifikon taxat qe paguan , edhe per shkeljen me te vogel te ben namin .
Flas per vende qe festojnë 150 vjetorin e krijimit te underground e trenave , vende te zhvilluara , jo vende 108 vjet shtet .
Dakort me ty vetëm spiune nuk i tha kush plakës ajo po ju dridhte trupi nga nervat lol

Dmth më pëlqen ky ndergjegsim qytetar.

Se për spiuna kom rastis në punë vetëm për faktin që flisnim shqip mershin policinë në tel sikur të ishsim marsian lol

Ne duke ju shërbyer po njese tj muhabet ky ?
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Spiunat kane vetem nje emer b...q a thu nje b....q do ndryshoj korrupsionin.Prandaj ka ecur shqiperia se ka manipulime dhe qe te besh te tilla duhet te kesh balls . Demokracia kete ka lufte x mbijetese . Nqs sju pelqente te rrinit ne komunizem me balluket anash dhe shalet mrena Jo jasht. Pordhet lerini Jo do e denoncoj ketu Jo atje se sju pjerdh njeri.Hapuni bythçe kot fak
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Persa I perket temes ligjet Po mos thyhen sdo egzistonte polica si puna @Marla qe vrapon pas kriminalitetit forumor??????????
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Kriminalitet esht dhe ai,je shume bad... po te mos kishte Vrasje.plagosje,vjedhje,korrupsion ce do policin,marrin rrogat kot nga Taksat tona Spiunat
Do I donim te na frynin per fresk ne tajaret kur te na shkonte djersa ne lug te sumes ???????
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Se di pse por kjo tema me eksiton sidomos kur permendin ate nenin per parakalim ne vije te panderprere ?????????
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Kriminalitet esht dhe ai,je shume bad... po te mos kishte Vrasje.plagosje,vjedhje,korrupsion ce do policin,marrin rrogat kot nga Taksat tona Spiunat
Policve hallall, po spiunat e kanë hobi vlla, pa lek çështje pasioni ?
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Policve hallall, po spiunat e kanë hobi vlla, pa lek çështje pasioni ?
Mos I qr edhe ti.Rri polici si shk erdhat pas ferrave me radar?! Ne gr rrine ne rruge tamam dhe i has shume rralle rruges kurse ne alb si pabuksa qe mezi presin te nxjerrin ndonje 10 mij leksh
 
Mos I qr edhe ti.Rri polici si shk erdhat pas ferrave me radar?! Ne gr rrine ne rruge tamam dhe i has shume rralle rruges kurse ne alb si pabuksa qe mezi presin te nxjerrin ndonje 10 mij leksh

Po ta kesh 10 i thua ik ma thyej e te kthen kusurin 5 mij lek.. lolol

Vetem ne Shqiperi Egziston kjo lloj gjeje.. VDEKJE SPIUNEVE
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
une nuk i pranoj Perversitete te tilla,ti ndoshta Po.. gjithsesi Liri popullit qe merret me droge ben vrasje per hasmeri dhe vdekje Spiunave.
Po mos beheshin vrasje ne kete bote do kishte mbipopullim do kishim nja 50 veta siper ne kurriz .persa I perket spiunave o qrrrrrrrrrrrrrrrr sikur te njoh nje te tille leqe harrova e kemi nje ketu qe spo reagon ????????
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Mos I qr edhe ti.Rri polici si shk erdhat pas ferrave me radar?! Ne gr rrine ne rruge tamam dhe i has shume rralle rruges kurse ne alb si pabuksa qe mezi presin te nxjerrin ndonje 10 mij leksh
Shiko hallall mër njimj herë barkderrit mo të keq, lol
Se funja e kanë punë.

Po ktyne tjerve që rrinë ferrave edhe për të filmu naj rob kur bo kaken si i bohet ?
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Dhe Policat Spiuna jan,i terheq gjaku.. ka dhe Polica te mire.sepse kemi shoket tani qe jan tek Operacionale dhe vende tjera dhe jan cuna te mire,por ka dhe nga ata qe t`ua q babain se nena e ka vendin..
As që e ve në dyshim se osht ai llafi, për çdo profesion "bohen mo katolik se papa" edhe pak osht meverte ai muhabeti që thu.

Po rracë mo e flliqme se spiuni nuk ka!
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Shiko hallall mër njimj herë barkderrit mo të keq, lol
Se funja e kanë punë.

Po ktyne tjerve që rrinë ferrave edhe për të filmu naj rob kur bo kaken si i bohet ?
Para dy vitesh me ka dal ne qafe muzine nje barkalec ,kemisha mberthyer shtrembet,kapelja si nigga madherfaker Pak shtrembet edhe kur del ne rruge me vrap.Me ndalon per shpejtesi edhe me thot qe ishe me kaq ne ore.I them me jep letren qe tregon targen dhe shpejtesin. E di pergjigjen qe me dha Jo skam radar Po dukeshe qe ishe shpejt ? I them Kam vetem 2000 lek te thyera pz sgenjej. Pergjigja epike sa per nje teke raki me tha ai ?????????
Pastaj me tha ik vazhdo se qenke dhe gazmore ?
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Para dy vitesh me ka dal ne qafe muzine nje barkalec ,kemisha mberthyer shtrembet,kapelja si nigga madherfaker Pak shtrembet edhe kur del ne rruge me vrap.Me ndalon per shpejtesi edhe me thot qe ishe me kaq ne ore.I them me jep letren qe tregon targen dhe shpejtesin. E di pergjigjen qe me dha Jo skam radar Po dukeshe qe ishe shpejt ? I them Kam vetem 2000 lek te thyera pz sgenjej. Pergjigja epike sa per nje teke raki me tha ai ?????????
Pastaj me tha ik vazhdo se qenke dhe gazmore ?
Lol historitë e policve ke ne skan fund. Barsaleta real.

Më kujtohet kur m'kan deport i herë. Edhe kto polict e huj tër kulturë me letra në dorë tu më dorzu ke ky joni (ky ktu ????
Kur folte me ato të hujt)

Sa iken ato ma bo mu

"vl atyne se ket punë kanë ?

Ej ho me bone naj lek anej bone ? "

????
 

Delirium

No description ...
@Delirium rregullat thyhen se te japin adrenaline ndryshe shko ha fara miu dhe ti ???????

Thuja no njonit qe ska dal noj her nga kufijte , une expulsin e pare e kam marre 18 vjec , viti larget 2003 , jam i rrahur edhe me jeten edhe me ligjet ?
Kam provuar adrenalina qe ti e shume ite there i shihni filma ?
Po kur ke komshiun rrot ari qe rref grun fmijet nonen dhe ca ti dale perpara a quhesh spiun me e denoncu?
Apo ta lejme ti vrase vk lol
Fol pra Tomka , mos hesht , denonco !
Save life .
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Po kur ke komshiun rrot ari qe rref grun fmijet nonen dhe ca ti dale perpara a quhesh spiun me e denoncu?
Apo ta lejme ti vrase vk lol
Po Mir ti grate e botes shikon? Gruaja Po ishte aq vk qe e duron drurin ty ste bie fjala fare.Pastaj ata mund te bejne gili vili ti nuk ju mban pishtarin ta denoncosh per abuzim ?
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Po kur ke komshiun rrot ari qe rref grun fmijet nonen dhe ca ti dale perpara a quhesh spiun me e denoncu?
Apo ta lejme ti vrase vk lol
Po folim per rob që e kanë në gjak kte punë Tommy gun lol

Se kjo që thu ti kom përshtypjen do ja kesh thonë i llaf (të paktën ) si njeri i përgjegjshëm normal aq më tepër komshi!
 

Delirium

No description ...
A mo I qr e ke bere me kembe apo I ke paguar leket qe ne shqiperi ose fundja ndonje goc te virgjer 75 vjec per letra ?! ???????

Me avion si pasha , nuk te genjej , kam paguar , por jo shume si kta me kamion , me martese tkam thene ?
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Thuja no njonit qe ska dal noj her nga kufijte , une expulsin e pare e kam marre 18 vjec , viti larget 2003 , jam i rrahur edhe me jeten edhe me ligjet ?
Kam provuar adrenalina qe ti e shume ite there i shihni filma ?
Fol pra Tomka , mos hesht , denonco !
Save life .
Edhe ti Mendon qe po denoncoi do jap zgjidhje?! Po ishit burra shkoni dhe dhiteni ne Dru ti jepni mesim. Leqe ju vdisni te filmoni me tel dhe ta postoni te jeta osht qef dhe ne fund anonim ju lutem ????????????
 
Top