Cilin ligj e keni pare te thyer se fundmi?

Baboon

FALEMINDERIT!
Edhe ti Mendon qe po denoncoi do jap zgjidhje?! Po ishit burra shkoni dhe dhiteni ne Dru ti jepni mesim. Leqe ju vdisni te filmoni me tel dhe ta postoni te jeta osht qef dhe ne fund anonim ju lutem ????????????
Unë kom hall se bi në burg lol lol
Kom cik fat lushnjari ? plus që e kom fryk burgun tmerr ?
 

Delirium

No description ...
Edhe ti Mendon qe po denoncoi do jap zgjidhje?! Po ishit burra shkoni dhe dhiteni ne Dru ti jepni mesim. Leqe ju vdisni te filmoni me tel dhe ta postoni te jeta osht qef dhe ne fund anonim ju lutem ????????????

Nuj jam fans i asaj faqe , sjam i shume faqeve e vipsave se sme lipsen , nuk me takon as ti jap dru dikujt qe rreh gruan e vet , tel policine direkt , sjam spiun , shpetoj nje jete .
 

Delirium

No description ...
E pra e shikon qe sjua mban. Denonco sa te duash vetem robi I jep zgjidhje problemeve te veta Jo shteti Jo leshi
Spo bim dakort , po une e di se qytetaret greke marrin ne tel edhe pse kalon mushkonja para syve ,jo me raste dhune e grabitje etj etj ?
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Mos u boj si spiune qe do me i dit gjitha lol?
E shof se me dhimbset lol

Pytja ishte e thjesht ca bohet ne ket rast, mos u merr me pishtarin ti lol
Un spiune??? Ti e the vet.Po te ishe burre kur shikoje qe abuzonte me femijet ta kapje per rreckash ta beje fertele Po normal ke frike burgun dhe ti ,te pakten do futeshe Brenda per nje kauze qe ja vlen.?
 

ForumiVirtualJR

Anëtar i ri
Un spiune??? Ti e the vet.Po te ishe burre kur shikoje qe abuzonte me femijet ta kapje per rreckash ta beje fertele Po normal ke frike burgun she ti ,te pakten do futeshe Brenda per nje kauze qe ja vlen.?

Une desha mu u fut por lexova ty qe the leni njerzit te jetojne jeten e tyre dhe mos i spiunoni edhe i kom lon te vriten ??
 
Po kur ke komshiun rrot ari qe rref grun fmijet nonen dhe ca ti dale perpara a quhesh spiun me e denoncu?
Apo ta lejme ti vrase vk lol

O Tomi po flasim per Spiuna,jo per Raste te tille,sepse dhe une do e beja dicka nqs dikush do dhunoj Sistematikisht gruan,do e Denoncoja por jo ne rastin e pare.. nqs do ishte e perseritshme
 

Delirium

No description ...
Un spiune??? Ti e the vet.Po te ishe burre kur shikoje qe abuzonte me femijet ta kapje per rreckash ta beje fertele Po normal ke frike burgun she ti ,te pakten do futeshe Brenda per nje kauze qe ja vlen.?
Burgu behet vetem per arsye personale !
Ca thua ti , psh ktu qe ben burg per 1 shpulle 1 vit , une te prish jetën time per te komshiut ?
Jo , sja vlen barra qerane po ta mendosh ca sakrificash kam ber une , nje alo eshte falas ktu kshu qe call police ?
 

Baboon

FALEMINDERIT!
E pra e shikon qe sjua mban. Denonco sa te duash vetem robi I jep zgjidhje problemeve te veta Jo shteti Jo leshi
/me frikë shumë se mos më zgjero kush vrimën anale

Cit @Nicktjeter ??????

Po tashi pa shaka unë jom tip qe në rrugë perfshihem ke "jo punët e mia"...

Jo mo komshiut kur shof i gjo që s'shkon. Për të thirr policinë (aq më tepër ke komshiu) mabse jo por do gjeja një zgjidhje jemi njerëz..

Pastaj nqs vje puna me kafshë jom vetë kaj herë ndaj..

it's not my business than.
Simple as that.
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Gjithsesi dolem jasht teme dy duar per nje koke jane dhe persa I perket temes ligjet do thyen sa te egzistoj njerezimi
 

Delirium

No description ...
Gjithsesi dolem jasht teme dy duar per nje koke jane dhe persa I perket temes ligjet do thyen sa te egzistoj njerezimi
Nuk thote gje @sofia se jemi me te medhenj se ajo ?
Ligjet do thyehen ne cdo kohe po mos te abuzojme qe te kemi pasoja te renda , por ti kalojme me gjoba ?
 
Thuja no njonit qe ska dal noj her nga kufijte , une expulsin e pare e kam marre 18 vjec , viti larget 2003 , jam i rrahur edhe me jeten edhe me ligjet ?
Kam provuar adrenalina qe ti e shume ite there i shihni filma

Ti nuk e di ca Adrenalinash kemi provuar ne te tjeret.. qoft une apo kushdo tjeter ketu. Kufirin mund ta kaloj cdo kush po varet çar ben.. se mund te punosh ndertim dhe ben si bad guy exp
 

Delirium

No description ...
Deli kur more ekspulsin a nuk u ndjeve me cub me naco si I frikshem ? ????????
Ste ben expusi trim,po flasim.per thyerje rregullash ,ligjesh , ume.smora expuls se vrava njeri e bera si cub ,sjam gangester , as kriminel , jam njeri normal qe shoh punen time .
 

ForumiVirtualJR

Anëtar i ri
O Tomi po flasim per Spiuna,jo per Raste te tille,sepse dhe une do e beja dicka nqs dikush do dhunoj Sistematikisht gruan,do e Denoncoja por jo ne rastin e pare.. nqs do ishte e perseritshme

Bravo, pergjigje burrash pa pas at ndjenjen qe mund tkene shumica, obobo po sikur kshu, po sikur ashu.

Pra jemi dakort , poshte fuksave qe e kane ngjak spiunllikun.
Dhe rrofshin ato njerez te pergjeshem trima qe vejne n'veten n'rrezik per te shpetu nga dhuna familjare (shembullu konkret) femra, fmije te vegjel dhe pleq te moshuar.
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Fukara jam dhe une qe e kam 1800 £ .
Spo te hapet njeri po diskutojme , e kisha qe : mos abuzo as ti as une se sna del llogaria me.pagu gjobat ??
Ore mke pare mua te hapem biles un I Kam mortje ata qe hapen kot per te na dhene mendt.Tema eshte komplet ndryshe a keni thyer ligje ne dolem te tema sa here pirdheni ne Dru ne shpi ???????????
 
Top