Cilin ligj e keni pare te thyer se fundmi?

Delirium

No description ...
Ore mke pare mua te hapem biles un I Kam mortje ata qe hapen kot per te na dhene mendt.Tema eshte komplet ndryshe a keni thyer ligje ne dolem te tema sa here pirdheni ne Dru ne shpi ???????????
Se pse devijojme gjithmone ?
 

Delirium

No description ...
Desh me coj ne komision, sishin nga ketu verdalle. Per ta pagu sbehet llafe qe po. Lol
Pikerisht vlla , se te hap pune , te le pa pune , do shkosh atje , uffa e di ti e te.gjth , radha , sorollatje , po dhe.leket .
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
me sa di une nuk mund te vihen vula fallco
ok do ju them atyre te frontex ne kapshtice dhe kakavije ket detaj
Ku jane kwta tamam, ne "anen greke" apo ate Shqiptare?

pse nuk e denoncove rastin tek komisariati digital ose ke policet e frontex ne kufi? padashur dhe ti ke thyer ligjin :)

une sot skam bere gje te keqe, konform ligjit
I di ti te gjitha ligjet qe thu ske thyer ligj? :p

Eshte ligj ne shqiperi qe patjeter duhet te tregosh cdo krim nese je deshmitar?
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Çapajt lvizin me GLK tblindume jo me golf 5c po rri mos tall sumen. Lol
Po dhe ti o kafsh shko aty ku shitet skrap merr ca hekura dhe vetblindohu .Ah mos harro te vendosesh edhe ate kengen e muharrem ahmetit Nje unaze se e Kam fiksim ????????
 

Desa

Felix - Culpa
Kam qenë dëshmitare e thyerjes së ligjit të urinimit (njerëz) dhe jashtëqitjes (qentë) në rrugë.
Rasti i parë më iku pa e denoncu sepse duhej të shkrepja foto për fakte. ?
Rasti i dytë, ju afrova pronares dhe i kërkova të pastrojë vendin ose denoncim. ?
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Kam qenë dëshmitare e thyerjes së ligjit të urinimit (njerëz) dhe jashtëqitjes (qentë) në rrugë.
Rasti i parë më iku pa e denoncu sepse duhej të shkrepja foto për fakte. ?
Rasti i dytë, ju afrova proneres dhe i kërkova të pastrojë vendin ose denoncim. ?
Diskriminim pse njeriu mos ta bej si qeni ne publik nese dikush ja pastron? Lol
 

Delirium

No description ...
Pse pak ?
20 % nga rroga ime jane pak ?
Qerane 550 kush ma paguan ? Po transportin cdo dite nga 7 £ , po drita uj gas 250 ? Shkuan shume , po per te ngrene ??
 
Top