C'ka dini per prejardhjen tuaj???

Shej

Sirius
Pasardhese e Nolit nga mamaja dhe pasardhese e Lasgushit nga babai. Rritur dhe edukuar nga pasardhes te Kadarese dhe Cercizit. Banuese ne token e Esat Pashe Toptanit dhe Qazim Mulletit.Ctju them me shume mish mash konglomerat koncentrat te mirash dhe budalliku jam lol
 
Pasardhese e Nolit nga mamaja dhe pasardhese e Lasgushit nga babai. Rritur dhe edukuar nga pasardhes te Kadarese dhe Cercizit. Ctju them ne shume mish mash konglomerat koncentrat te mirash dhe budalliku jam lol
Aristokrate den baba den😀
 
di qe jam Kelmendas,seljan....i dyti mbas hotjaneve ne krye e tavolines....u vune ne gare hotjani me kelmendasin kush e qon i pari flamurin ne 1 pike te caktume...kelmendasi ishte shume para hotjanit dhe rruges takoi 1 vajze tbukur edhe e la garen se shkoi me ket vajzen dhe me ket rast fitoi hotjani 🤪🤪
 

Baboon

Relax
Vallaj di që me mbiemrin ktu e 500 vjet Jom Tirons (por gjithmonë Geg)
Nga malsia modhe deri në Librazhd e Durrës e gjej mbiemrin tim....
Mbase ka edhe në jug se di ,
por di që jom 4 breza edhe çik mo tepër aty ku kom shpinë ku më ka le baba!
nëpër Shkrepa...aty ku moma ime shkoj u martu me tim atë aty ku lindur ime motër ❤️
P.S
It's time for "shkomi lakuriq" 🤣
 

Baboon

Relax
Katunar eshte baboon ti je fshatare :p 😘
Sheqerin e hudhim për mirë gjithmonë❤️
Ty sa të mor i pal dylbi ta gatis Una 😂
🤩
P.S m'le mi pra i çik me gjithë ket fortunë...
Pulat tu bo aheng nuk tallem 🙈
 
Top