Çka ju mungon😊

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Po me mir kshtu..te mendosh thell e thell..se eshte bere nje ndryshim drastik nga rutina.
Un kshtu mendoi🙂
Jo nuk eshte aspak mire keshtu, te pakten per mua, ne çdo aspekt te jetes. Kjo eshte nje kosto ne çdo drejtim, mbase 5 vjetesh mund te futemi ne nje jetese normale.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Jo nuk eshte aspak mire keshtu, te pakten per mua, ne çdo aspekt te jetes. Kjo eshte nje kosto ne çdo drejtim, mbase 5 vjetesh mund te futemi ne nje jetese normale.
Ama rutina sikur u pat bere e tepert..jeta eshte me ulje dhe ngritje..njeriu duhet ballafaqohet me gjera qe i sjell jeta..(vetem me vdekje te mos kishte.se tjerat nuk jan te pa kalushme)
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Sa e cuditshme,ajo rutina qe e pergojonim,e qe na dukej merzitese shpesh here,shif si u be si nje `enderr` e bukur.
Na eshte larguar nga fjalori i perditshem fjala: çkemi? - hiç, mire te zakonshmet!
Tashme asgje nuk eshte me e zakonshme, por edhe ndryshimi nuk eshte per mire.
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
Ama rutina sikur u pat bere e tepert..jeta eshte me ulje dhe ngritje..njeriu duhet ballafaqohet me gjera qe i sjell jeta..(vetem me vdekje te mos kishte.se tjerat nuk jan te pa kalushme)
O Arfe ca thu zemer ?
kjo qe po perjetojme mos i rafshin kujt.
po na vdesin njerez e nuk po i hedhim dore dhe. Po jetojm me friken ca do degjojme sot .
te keqen e rutines... kam frik se zoti u lodh nga ne. Nga qaravitjet tona e Po na sprovon .
ishalla me kaq thuaj .:)
Unë isha serioz po ti nuk kupton 😔
Shiko fotografinë 1771298
I ka mosha tret kto gjona .Ka hik per lesh i vesh.🤪🤣
Ja se po mbledh ato qe po hudh ti .😬🙄
29CF4CC4-2144-4896-B344-65ADFB187CD9.gif
 

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
Une te duroj gjithe jeten , po nje jave asnje puthje as nje perqafim as nje kenge , sex jo e jo , cte dua kot ? 😕😥


Mke kap ne fazen lunare ku shaj cdo yll qe shof ne qiell dhe ne toke 🤣 hahaaha
 
Top