Çka mendoni ju?

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Une po mendoj... qe sapo ma futi kamarieri me 2 mije lek..
Si do ishte me mire.... t ma fuste ai me 2 mije lek apo ti lija 200 lek bakshish?
Edhe bakshishin ja lashe legenit?
hahahahahaha,mos u merzit,jete e veshtire. :p
Ta kthen zoti i shallaa.
 

Punk1

Antarë i Respektuar
tani verteto qe je rob i mire,duke falur ate qe beri gabim. :p
Kjo eshte prova e ardhur nga ai larte.
Ca jane keto prova me lek?
Zoti thote qe kur te gjuajne me shpulle nga njera ane, ktheji edhe anen tjeter?
A te shkoj ti jap prap 2 mije lek neser??
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ca jane keto prova me lek?
Zoti thote qe kur te gjuajne me shpulle nga njera ane, ktheji edhe anen tjeter?
A te shkoj ti jap prap 2 mije lek neser??
Ti e paske lexuar biblen komplet.
Zoti te bekofte biri yne. :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Kam mekatuar shume kete jave... do lodhesh duke degjuar rrefimet e mia?
S keni teme rrefimesh ketu??
kemi pas nje, mekatet e zeza te nates. ahahahhahahahaha
por ne kerkim temash jam katastrof.
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Une po mendoj... qe sapo ma futi kamarieri me 2 mije lek..
Si do ishte me mire.... t ma fuste ai me 2 mije lek apo ti lija 200 lek bakshish?
Edhe bakshishin ja lashe legenit?
Me mire do ishte te dalesh te kerkosh trute ku te kane humb :p lool
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Epo mire s po rrefehem as une?
Behem interesant kur nuk tregoj?
rri mistik dhe ne hije,ne forme qe ne te sjellim diellin e lumturis rreth pemes tende.
 
Top