Çka mendoni ju?

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ma ngrohe zemren ... po kush jane keta te tjeret??
jemi shume,por pertej kesaj,une te fola shumes qe ti jap peshen e duhur dhe kureshtjes tende,te na zbulosh. :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Po po .. do ju zbuloj, po te ngrihen edhe pak temperaturat , se eshte ftohte?
merre me terezi,kafe muhabet e teke konjak qeras forumi per ty. :p
Deri sa te ngrohesh. ahahahahahahahahhahaha
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Keni krahe ju apo u hodhet me parashute?
erdhem ne forme asteroidesh,te shikoje ti si ndriconte Fv kur ju afruam. flake e kuqe. :p
Saktesisht ajo ishte nata qe linden perendit ne kete vater. ahahahahaha
 

Punk1

Antarë i Respektuar
erdhem ne forme asteroidesh,te shikoje ti si ndriconte Fv kur ju afruam. flake e kuqe. :p
Saktesisht ajo ishte nata qe linden perendit ne kete vater. ahahahahaha
Ka qene nate e sigurte.... kushedi cfare do kem qene duke bere, qe nuk e paskam pare gjithe spektakel qiellor?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ka qene nate e sigurte.... kushedi cfare do kem qene duke bere, qe nuk e paskam pare gjithe spektakel qiellor?
patjeter noj spektakel tjeter ahahhahahahahahahahahahah
 
Top