Çka mendoni ju?

Punk1

Antarë i Respektuar
Te njof per serioz une ty

Pse je bo si flutra majit sot ca ke pi? Te pift dreqi ne bark :p
Hahahahhaha... ca me kujtove?
Ngaqe beja shaka per pijen dhe veset... flas me njeren inbox?
Ti je pijanec me tha???
 

Vajza

Rehearsal
Staf në FV.AL
Adm
Nëse mban ne dore nje ore qe kushton 30 dollare apo 3000 dollare, ajo perseri do te tregoje te njejten kohe.

Nese mban ne dore nje çante qe kushton 30 dollare apo 3000 dollare, perseri nuk do te ndryshoje ajo qe mban brenda saj.

Nese jeton ne nje shtepi qe ka nje siperfaqe prej 300 m apo 3000 m, ajo perseri nuk e ndryshon ndjenjen e vetmise kur jeton brenda saj.

Ne fund e kam kuptuar se si te ulesh ne ndenjesen e perparme apo ne ate te pasmen, perseri do te arrish ne te njejten kohe ne distinacion.

Mos i mesoni femijet tuaj te jene te pasur, por mesojini ata te jene te lumtur sepse keshtu kur te rriten do te shikojne vleren qe kane gjerat dhe jo çmimin qe kane ato.
??
Ne fund e kam kuptuar se si te ulesh ne ndenjesen e perparme apo ne ate te pasmen, perseri do te arrish ne te njejten kohe ne distinacion.

E vertet, por me nje ndryshim ne ate pasmen te mirren mend ?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Ase mua nuk me bejn pershtypje kto markat e njohur..kaneqem me fallco?
Si makina se kushton shum si ajo pak ose shum e lir te qon aty ku don ti(cit nena ime)?
 

Cold_Girl

Baby Girl ?
Mendoj se ato origjinalet e me tshtrejtat jane me cilesore!
Por nuk do te thote gje,pasi dikush ka me shume ,dikush ka me pak mundesi...
Dhe ne baze Te mundesive njeriu menaxho leket?‍♀️
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
As kam qene e as jam e fiksume per gjerave te shtrejta. Vallahi me dhimbsen mundi e djersa ime ti shpenzoj per ato gjera. vetem per makine noshta aty do shpenzoja.
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
E gjitha kjo permblidhet ne:shtri kembet sa ke jorganin .Po su bindem te gezojme ato qe kemi zorr se rrime dot pa lakmuar orat 3000 mije paundsha e shtepite si fshat me vete dhe harrojme te jetojme e gexojme me aq sa jeta na ka dhuruar.
 
Top