C'mendoni per gocat bjonde??

Gjermoni

Antar Internacional
I kam pas fiksim lashet edhe i kam akoma jam i smunem :D
edhe shumicen e te dashurave lashe i kam pas, teshti e kom kthy pllaken preferoj me shum brunet sipas stines.
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
mendoj se po te lyejne floket behen brune
 

ana88

vlonjate tipike
bjondet nuk jane gje,ndoshta me mire do ishte brune,kane tipare me te bukura
 

kotelja

KoRcArE
qe jane te mira sikurse jam dhe vete
 

Ledia

❤Shkodrane❤
bjondet jan si shpirt te marrin ne qafe si me pamje e si me mencuri dhe kjo ska dyshim din te japin uj ne bishte te luges ... nga bjondja_shkodrane
 

El'Mejor

Daja
Hahaha bjondja shkodrane lexo pak barcaleta per bjondet se nuk jane barcaleta jane e verteta :D:djalle:
 

sensuu

sweet
V.I.P
po ne qe s'jemi as bjonde as brune?????....neve s'na llogarisin fare :p
 

Gazolina

Moskokecarese
Redi me pelqen fakti qe nuk ekzistoka ideja jote per bjondet si femra budallaqe...;)

Nuk mund ti gjykoj aspak ashtu si dhe brunet apo gocat e tjera qe kane ngjyra te ndryshme floku...intelekti formohet nga kushte te ndryshme dhe nuk mund ta percaktoj thjesht ngjyra e flokeve ate.;)
 

mirela

DODONA hajmali
Budallacka , po qe u ecen jeta mrekulli :D
Ndaj i kam lyer dhe une floket bjonde qe te me ece dhe mua jeta mrekulli LOL LOL LOL

LOL LOL LOL
 

Gazolina

Moskokecarese
Budallacka , po qe u ecen jeta mrekulli :D
Ndaj i kam lyer dhe une floket bjonde qe te me ece dhe mua jeta mrekulli LOL LOL LOL

LOL LOL LOL

Kendveshtrim shume i percipte...nese nuk do ishe bjonde...;)

Ida...jo te gjitha bjondet jane te tilla...megjithate secili ka mendimin e vet dhe tregon intelektin e tij dhe ne pergjigje.
 

El'Mejor

Daja
Po he se shumica dine vetem te lyejne thonjte e tyre :p


:djalle:
 

Gazolina

Moskokecarese
Te mbash veten tregon respekt ndaj vetes,por nuk duhet vetem ajo...nejse

Po thoja qe jo te gjithe bjondet jane te tilla,por kam pershtypjen se jo vetem efekti ngjyre i flokut e percakton nje femer apo dhe nje mashkull nje koncept te pergjithshem per personin...
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Cupat per te cilat shumica e cunave shfaqin mendime si dhelpra per rrushin. :)
 
Per bjondet flitet kaq shume sepse jan te rralla.se te thuash qe brunet jan kokebosh kjo do dilte qe me shume se gjysma e popullsise jan kokbosh.une jam bjonde origjinale sa se beson kush qe si kam lyer floket dhe mos na shani bjondet se........
 

elbruna

Anëtar i Respektuar
Bjondet, te mira, te bukura , te embla ashtu si dhe brunet,,,,, bjondet kane nje perparesi qe bien me shume ne sy dhe jane me engjellore ne pamje te pare,,,,, sa per te tjerat barsaleta dhe gjera te ketij lloji ma mer mendja qe kane dale nga brune ziliqare dhe nga meshkuj deshtake qe nuk ju ecen shume me bjondet:p:p:p:p:p
 

Opium

Dyrrah
Un mendoj per gocat ne teresi e jo per ngjyren e flokeve , si person fizik e jo juridik :p
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Bjondet, te mira, te bukura , te embla ashtu si dhe brunet,,,,, bjondet kane nje perparesi qe bien me shume ne sy dhe jane me engjellore ne pamje te pare,,,,, sa per te tjerat barsaleta dhe gjera te ketij lloji ma mer mendja qe kane dale nga brune ziliqare dhe nga meshkuj deshtake qe nuk ju ecen shume me bjondet:p:p:p:p:p

hahahahaahahahahhahahahh e ke myt hahah :p:kiss:
 

El'Mejor

Daja
Postimi origjinal është bërë nga elbruna Shiko postimin
Bjondet, te mira, te bukura , te embla ashtu si dhe brunet,,,,, bjondet kane nje perparesi qe bien me shume ne sy dhe jane me engjellore ne pamje te pare,,,,, sa per te tjerat barsaleta dhe gjera te ketij lloji ma mer mendja qe kane dale nga brune ziliqare dhe nga meshkuj deshtake qe nuk ju ecen shume me bjondet
Sa gabim ti nje here meqe je e mencur edhe tjere duhet te mbrohesh jote shash djemte se ju dalin me keq ana juaj negative ne siperfaqe , edhe djemte deshtake ne te pakten nuk shefim mend me dy gisht vend si ca e ca , dy plleme te gjat e sbejme shamat , 1 50 cm gocat mendojne se jan super modele hej zot cna gjeti ..


:djalle:
 

elbruna

Anëtar i Respektuar
Postimi origjinal është bërë nga elbruna Shiko postimin

Sa gabim ti nje here meqe je e mencur edhe tjere duhet te mbrohesh jote shash djemte se ju dalin me keq ana juaj negative ne siperfaqe , edhe djemte deshtake ne te pakten nuk shefim mend me dy gisht vend si ca e ca , dy plleme te gjat e sbejme shamat , 1 50 cm gocat mendojne se jan super modele hej zot cna gjeti ..


:djalle:

sa te paska prekur pergj ime mer tkeqen, pse ti hyn te ato djemte qe them une???!!! sa per tu mbrojtur nuk kam pse sepse nuk jam nga ato tipe njerezish qe e masin zgjuarsine nga ngjyra e flokeve , ato qe e bejne kte gje mund te quhen thjesht te ceket,,,,,
 

Pantera

E ZEZE!!
Nje femer nuk e ben inteligjente ngjyra e flokeve...e ben qendrimi,sjellja,muhabeti dhe menyra si e mbart veten...
 

bella

Anëtar i Nderuar
Per gocat bjonde mendoj dhe i shoh ashtu sic mendoj dhe shoh cunat bjonde......:)
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
qe sjane brune
 

gorgona

Goc Tironce
Pse duhet te keme nje mendim per feemrat bjonde?
Nuk me duket se kane veti te vaçanta,jemi femra si bjondet dhe brunet.
 
Top