C'mendoni per gocat bjonde??

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

Sot te flasesh per nje femer bjonde sikur eshte turp, cdo e dyta femer eshte ber bjonde tani.
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

Goca te zgjuara ne pergjithesi :)

:pinok:
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

Po te njejtin studim e kane bere mbi djemt bjod???
Nese rezultati do ishte i njellojte mund te kishte pak kuptim ..nese jo ateher femra nuk shikon nga floket e te bejne budalliqe sic po e pohojne djemt... aja ja ja.. kushedi cdo thoni ju gjinia mashkullore tani?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

Duhet ti lyejne floket,dhe te behen brune :p
 

Abisi

offline✌
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

Bjondet nuk me kane bere ndonjehere te humbas mendjen.nuk jane ne preferencat e mia.
 

Passion

Banned
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

C'te mendoj?
Te mira jane.

Njera eshte ketu e me shkruani ne reputazione.
Me sugjeron hapje,me shtyp butonin dislike te temat e kenges e muzikes.
C'te kete valle?
Mendja diku me shkon.
Perderisa oreksi i saj pranon burra te moshes qe kan niper e mbesa(shqetesuese qe me ndjek).
Krize.
Larg serish them.
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

Moj bjondine lajkatare
ti sma vare fare... :p

Jam i varfer ndaj sme do
se une nuk kam pare.. :p

Cme erdhi ndermend kjo kenga mua duke lexuar per bjondet :pijegirl:
 

Lauri

Anunnak
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

Kur shqiptaret zihen edhe per ngjyrat e leshit, per tjeter ta fusin plumb ballit.
 

MasteR

I'm offline
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

Deri para ca kohesh mendoja qe jane vertet sic ka dale nami :p Por tani mendoj qe ska lidhje fare pjesa e ngjyres se flokve
 

MasteR

I'm offline
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

Na marrshi pleshtat e njehere ju qe mendoni keq per ne lol

Pse origjinale je...mendova qe je e shartuar lol
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

Rob Zoti si te gjithe...
 

Darius

DENY IGNORANCE
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

...sa qesh me nje shoqen time, ajo eshte bjonde dhe sa here qe do te beje dicka me thote: hajde me ndihmo se jam bjonde ;)

hajduti
 
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

Bjondinat i kam ne qef shume valla :zemer: Ndoshta qe jam vete zeshkan ;) Me pare do ta parapelqeja nje bjondin te bukur se sa nje zeshkane etj :hi:
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

Sa here qe mendoj per bjondet me vjen kjo ne mendje, e thene para shume vitesh ne autobuzat Vlore - Tirane.

"Bjonde moj bjonde, e ke radhen sonte.
- Une e kisha mbrem sonte e ka..!"

lol
 

Darius

DENY IGNORANCE
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

...bjonde, tipe e thjeshte, e qete, sy jeshile, nese eshte e nevojshme jam gati te ndez luften e trete boterore per ta patur prane ;)

hajduti
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

S'mendoj hiç :p
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

اfarë mund të mendosh për to? E vendosin orën në plagë duke menduar se koha shëron plagë.

Po sjell diçka interesante që të mbyt fare :p

Një zeshkane dhe një bionde vozisin udhës dhe mbesin pa benzinë.
– “Pse u ndalëm”, pyet biondina.
– “Epo, kemi mbetur pa benzinë”, ia kthen zeshkania.
– “A po e sheh sa e mençur je ti, unë për veti kisha vozit ende”, ia kthen biondina


Përndryshe, janë edhe ato njerëz çka me iu ba :p Për me të djeg të djegin veçse.
 

jana80

Super Moderator
Themelues
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

Mendoj qe njerzit qe vleresojne nga ngjyra e flokeve kan pak paragjykime... fitoni mundesin te njihni ate qe kerkoni ne personin tjeter... ngjyra e flokeve eshte e fundit.
Mendoj qe kur jan te vogla ngjajne si princesha me floke si rreze drite... kur rriten jan afashinante dhe kur plaken ju nevoitet pak boj flokesh...
 

perbenista

Anëtar Aktiv
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

Mendoj qe ngjyra e flokeve ska rendesi ne inteligjencen e nje femre
Rendesi ka qe shume bionde jane te zgjuara dhe me pamje fisnike ( prandaj edhe ajo qe kam shkruajtur mesiper se jane goca seksi,qendron )
 

dangerous

* * * *
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

Se lind njeriu bjond , se di çf te mendoj veç pikori s'ka pas bojra shum e ka perzier me ujë e dolem bjond e gjitha ?
 

Fiore

Anëtar i Nderuar
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

...bjonde, tipe e thjeshte, e qete, sy jeshile, nese eshte e nevojshme jam gati te ndez luften e trete boterore per ta patur prane ;)

hajduti

Hekhe!!!!!:D :D
 

LabyRinth30

Anëtar Aktiv
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

sado te flitet per biondet serisht mbeten te preferuarat per meshkujt ....
 

Monique

With or Without u
Titulli: C'mendoni per gocat bjonde??

di qe kur isha Bjonde mendoja ndryshe, qe kur ndryshova boje u bera serisht Brune,....fillova te mendoja e me ndryshe :p

thua oksidimi ndikon ne tru?
 

Lauri

Anunnak
bjondet jan si shpirt te marrin ne qafe si me pamje e si me mencuri dhe kjo ska dyshim din te japin uj ne bishte te luges ... nga bjondja_shkodrane
Si pihet ujë me bisht të ligës 🤔
 
Top