• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Copeza nga; Albatros Rexhaj.

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Sa e lehtë është të thyhem!
Pyes veten: A jam edhe unë prej mishi e kocke apo jam prej qelqi?
Mjafton që dikush vetëm të të përmendë dhe mendja më arratiset.
Më kap një zjarrmi në shpirt, djersitem dhe mbështillem në ankth. Dhe me krejt zërin ulërij: Nuk e dua! Nuk e dua dhe nuk më plas fare për të!
I gënjej të gjithë.
Dua të dëgjosh edhe ti që të të gënjej edhe ty.
Por më së shumti gënjej veten, sepse kur thyhen të gjitha shishet dhe askush më nuk ma vë veshin, atëherë dorëzohem.
E pranoj: Krejt çka dua, je vetëm ti!
~~~~`
54517092_2388333754534797_2979141070585069568_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent.fath7-1.fna&oh...jpg
 

Attachments

Top