CSKA – INTER ,fitorja e krenarise !

ReNdEx

Interist Forever
MOSKE : muzike interiste ne sfond ne pjesen e pare inter merr frenat e lojes ne dore dhe shenon dy here me lucio dhe pazzini . Duke vuajtur (sepse kjo është Champions League) dhe krenari me një gol vendimtar nga Mauro Zarate . Inter shenon 2-0 qe ne minute e 23 te takimit , me pas Cska barazon 2-2 , dhe ne fund shenon per fitoren e pare ne champions league , golin e tij te pare me fanellen zikalter , Mauro Zarate . Nje fitore e merituar plotesisht dhe e rendesishme per rrugen ne champions league . Pas suksesit të Bolonjës, një përsëritje në Rusi. Rezultat i madh dhe provë e madhe.

Pjesa e pare : Luan Rickardo Alvarez pas Pazzinit dhe Militos ne nje rol te ri per te si trekuartist . Fillimisht Inter lejon qe Cska te beje lojen e saj dhe te godasi me kundersulme dhe me top ate gjate , pikerisht nga nje top I gjate Milito perpak sa nuk shenon me nje gjysem rrafishat , me pas ai qe perpak sa nuk shenon eshte Joel Obi qe sot nuk ishte ne nje forme shume te mire . Goli I pare vjen nga nje goditje kendi , lucio I gjetur I vetem dhe me porten bosh ne zone e con topin ne rrjete pas dhe nje gabimi te portierit vendes . Shum pak dhe vjen goli I dyte Nagatomo mer krahun e djathte dhe me nje gjuajtje-pas sherben per Pazzinin I cili me porten bosh shenon dhe 2 me 0 . Ne minutat e fundit Cska shenon nga nje goditje perfekte denimi ku askush nuk mund te bente gje per te shmangur kete gol .

Pjesa e Dyte : Fillon me nje zevendesim Pazzini le fushen e lojes vetem pas tre minutash loje dhe hyn Zarate . Loje e dobet dhe me shume ne mbrojtje me pak raste nga ana e lojtareve zikalter por nje loje me personalitet . Shenon serish Cska me Vanger Love I cili kalon bukur ne zone Lucion dhe Nagatomon 2 me 2. Atehere kur te gjithe prisnin golin e trete te Cska-se qe po luante shum mire deri ne momentin e shenimit te golit te dyte , vjen dhe goli per interin Cambiasso jep nje top ne Hyrje te zones per Zarate I cili ul bukur topin me gjoks dhe godet forte ne cepin e majte te portes 2 me 3 . Minutat ne vazhdim flasin shume pak inter qe mbrohet mire dhe Cska qe nuk ka fuqi te shenoje golin e barazimit . Perfundon ndeshja CSKA 2 – 3 INTER , keshtu mbas suksesin ne bolonja interi I ranierit arrin fitore dhe ne champions league .//facebook.com
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: CSKA – INTER ,fitorja e krenarise !

LOL LOL LOL LOL LOL LOL po ik ore o trabzonspori LOL LOL LOL
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: CSKA – INTER ,fitorja e krenarise !

me thua cik sa eshte Bayerni ti??? LOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: CSKA – INTER ,fitorja e krenarise !

me thua cik sa eshte Bayerni ti??? LOL

Ik o ik o xhelozzzzzzzzz inat te kesh se kampion do jet interi prap :D LOL

bayern 0-0

Napoli 2-0 po fiton :D
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: CSKA – INTER ,fitorja e krenarise !

Ik o ik o xhelozzzzzzzzz inat te kesh se kampion do jet interi prap :D LOL

bayern 0-0

Napoli 2-0 po fiton :D

me fal me ca po loz ti me SUPER MARIO GOMEZ apo????????? LOL LOL LOL LOL LOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: CSKA – INTER ,fitorja e krenarise !

Hhahahah lol ik o ik cdo gje do shihet ne fund cke ti ktu do jemi e do ta tregoj vllai jot interin kampion :) :) e do vish vet te me thuash une do jem ktu duke te prit te thuash vet ti inter inter kampion :D
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Pe: CSKA – INTER ,fitorja e krenarise !

intereeeeeeeeeeee
 
Pe: CSKA – INTER ,fitorja e krenarise !

Amalaaaaaaaaaaaaaaaa Pazza Inter amalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D
 
Top