Çudit Sam Smith: Dua të bëhem një mami

Abisi

Larguar✌

SAM2.jpgKëngëtari i famshëm Sam Smith ka zbuluar dëshirën e tij për të bërë fëmijë deri në moshën 35- vjeçare.

Këngëtari i “I Feel Love”, aktualisht 28 vjeçar, tha se bashkë me partnerin duan të krijojnë një familje së shpejti dhe të shohin fëmijët e tyre të rriten.
“Unë dua fëmijë. I dua të gjitha. Unë dua të kem fëmijë. Unë dua të jem me fëmijët dhe dua t’i shikoj ata duke u rritur dhe të jem me ta çdo ditë. Unë dua të jem një mami”, tha ai.
Këngëtari i hitit “To Die For” gjithashtu tha se do të donte një partner së pari, duke shtuar se është e vështirë të takosh njerëz në Londër.
“Unë shpresoj të gjej një të dashur, por ata nuk janë askund në asnjë vend në Londër”, tha Smith.
Duhet të kujtojmë se ai e ka shprehur hapur se është homoseksual de se tërhiqet vetëm nga meshkujt.


SAM2-1.jpg
Top Channel
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
P... a llosh,po ky qenka e gjithe lesh. ahahahahhaha
haram i paste qimet. :p
 
Top