Dashuria ne 2020

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Te shkruaj per dicka
Po shkruaj per nji realitet
Ne ditet e sotshme dashnia
Shume po vret

Te gjithe thone te dua
Pa asnji motivim
Do te kaloj jeten me ty
Se ti je shpirti im

Mjafton 1 moment debulese
E ne cift pak trishtim
Harrohen menjihere fjalet
Te dua o shpirti im

Sot ma mbyti interesi
Na shkaterroi shoqeria e interneti
Harrohet karakteri.bukuria
E te tjera cilesi...

Te gjithe femrat duan sasi....
E asnjera nuk deshiron cilesi
Te gjithe meshkujt duan silikon
Sepse sasia e tepert mendjen ja u con

Cfare te shkruaj me
Me dy vargje ju e kuptoni
Ska me sot dashuri
Mbetet vec qejfi e pasioni
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Nuk eshte realiteti ky ???
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Me mer e mu per dore mos u hidh vet 😂😂
Sa inat ju vjen ktyne te dyjave qe do tja kishte qejfi pak po pak fare silikon
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Medett , ti dh*fsha trut! :)
Bravo te qofte ME kte pergjigjje qe ke dhene ne forme shakaje :D
e tregove shume mire nivelin tend
Respeklte gjithsesi
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Bravo te qofte ME kte pergjigjje qe ke dhene ne forme shakaje :D
e tregove shume mire nivelin tend
Respeklte gjithsesi
Na lodhe sinqerisht na lodhe , jo dashnija ,jo femrat ,jo skam fat , o cun ndryshoje veten iher pastaj drejtoje gishtin te femrat.
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
@elle fjala sasi nenkupton shume gjera
psh sa shkolle ka
sa i bukur eshte
sa Leke ka
sa shoqeri ka
sa makina ka etj etj
nuk para zgjedhin karakterin jo
besoma kte fjale
 
@Vinjol
Ajo ndjesi qe ke pershkruar ne lart vetem Dashuri qe nuk eshte.
Quaje si te duash por ne vargjet e tua nuk flitet per dashuri.
Dashuria eshte sic ka qene ketu e qindra per te mos thene mijera vjet.
Ndoshta ke dashur te thuash qe ti vete nuk e ke njohur Dashurine e vertete, por kjo nuk do te thote qe dashuria e paster nuk ekziston.
Dashuria ekziston, dhe kur ta gjesh do e kuptosh edhe ti vete qe je gabuar me emertimin e pasakte qe i ke bere me lart.
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
@LeVoyageur kjo fjale nuk eshte e vertete
ndoshta ne vargjet e mia vertete nuk flitet per dashuri
ama flitet per nji realitet ne ditet e sotshme


Dashuria ekziston, dhe kur ta gjesh do e kuptosh edhe ti vete qe je gabuar me emertimin e pasakte qe i ke bere me lart.

<< QE TI SHKRuash te tilla fjale or shok..... Duhet te veshesh kepucet e mija e te besh rrugen qe kam bere une >>>
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
@Vinjol
Te kuptoj,
Me batuten e kepuceve sapo konfirmove ate qe te thashe me lart, qe ti akoma se ke njohur.
Natyrisht une flas per rrugen qe kam bere me kepucet e mia :)
te te bej nji pyetje ??
Ti qe e ke provu :( ma thuaj si eshte ?
 

DeliriumMind

Dje ishte dje, sot eshte sot.
@Vinjol ajo poezia aty siper vlen per ato qe dashurohen 50 her ne dit 🤣

Mos e kerko me deshperim sepse do vi me kembet e veta kur sta pret menja dhe do thuash " a ka shpetim?" Dhe do shkruash 1mij poezi sepse do ndihesh i paafte te gjesh fjalet per ta pershkruar 😊
*perqafim* dhe mos me shiko shtrembet se te thy ne mes
 
te te bej nji pyetje ??
Ti qe e ke provu :( ma thuaj si eshte ?
Premtoj qe do te te bej nje pershkrim te detajuar nga kendveshtrimi im dhe nga rruget qe kam rrahur me kepucet e mia :)
Jo sonte ama, jam i lodhur dhe jam shtrire, sapo doja te nisja nje liber.
Premtoj ama qe do ta bej ne kete teme :)
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Premtoj qe do te te bej nje pershkrim te detajuar nga kendveshtrimi im dhe nga rruget qe kam rrahur me kepucet e mia :)
Jo sonte ama, jam i lodhur dhe jam shtrire, sapo doja te nisja nje liber.
Premtoj ama qe do ta bej ne kete teme :)
ah mor vlla mot vlla
vinjolit i jane grrise 7 pale kepuce deri tani po v.l
te dale si te dale kjo boye keshtu eshte
te tjera duam te tkjera na duan
e V.l me te tjera perfundojme
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Apo dua nuse,
Dua te them, po sedi si te them. Kjo pune lol
Sec po te kruhet dicka ty sonte apo jam gabim une ???

duke lexuar se cfare ti poston dola ne kete perfundim
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Op op op mos u cmendni! Dhe kte e kemi manget lol
 
Top