Dashuria ne 2020

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
@NGU kruja pak dreqit kurrizein
se fund kurrizin ja kruan tjeter kush :D
 

NGU

Wild child full of grace 💫
S iu ka lezet kjo e folme!

Kishte naj lidhje aj virusi Kines me t krujtmen, se ju paska kap keq lol
 

elle

Chill
ah mor vlla mot vlla
vinjolit i jane grrise 7 pale kepuce deri tani po v.l
te dale si te dale kjo boye keshtu eshte
te tjera duam te tkjera na duan
e V.l me te tjera perfundojme
Deri sa te ndryshosh mendimet svjen jo..kot do vuash ...mos prit dicka kur sje ti i zoti ta besh te mundur.
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Deri sa te ndryshosh mendimet svjen jo..kot do vuash ...mos prit dicka kur sje ti i zoti ta besh te mundur.
Elle ?? MFal ti kujton se une sjam i afte per tja Pordhe Menjen nji femre ?? me e ba per vete ??
Ti kujton se une nuk di te mashtroj ?? apo kujton se nuk di ti servilosem femrave ??

Por jo e kerkoj keshtu sic jam me klte tip e me kte karakter qe kam
sdi te shtirem

shenoji kto dy rrjeshta qe ti them
e te flas dicka te vertete per veten time
Se e besoni ju a se nu ke besoni
Kam Pase femra qe jane zgjdhe Miss

dhe kush do te jete menbdimi juaj per mua ne keto qe thashe
as ma n dien fare
Une sdi me rrejt e sdi me mashtru me se nuk dua jo qe sdi
se nuk ma lejon me mosha qe te merem me te tilla GJera
 

Vvetoni

Larguar
Elle ?? MFal ti kujton se une sjam i afte per tja Pordhe Menjen nji femre ?? me e ba per vete ??
Ti kujton se une nuk di te mashtroj ?? apo kujton se nuk di ti servilosem femrave ??

Por jo e kerkoj keshtu sic jam me klte tip e me kte karakter qe kam
sdi te shtirem

shenoji kto dy rrjeshta qe ti them
e te flas dicka te vertete per veten time
Se e besoni ju a se nu ke besoni
Kam Pase femra qe jane zgjdhe Miss

dhe kush do te jete menbdimi juaj per mua ne keto qe thashe
as ma n dien fare
Une sdi me rrejt e sdi me mashtru me se nuk dua jo qe sdi
se nuk ma lejon me mosha qe te merem me te tilla GJera
Krejt merreni ka 1 fletore e mbani shenime.
 

Marla

Themelues i Forumit
Te shkruaj per dicka
Po shkruaj per nji realitet
Ne ditet e sotshme dashnia
Shume po vret

Te gjithe thone te dua
Pa asnji motivim
Do te kaloj jeten me ty
Se ti je shpirti im

Mjafton 1 moment debulese
E ne cift pak trishtim
Harrohen menjihere fjalet
Te dua o shpirti im

Sot ma mbyti interesi
Na shkaterroi shoqeria e interneti
Harrohet karakteri.bukuria
E te tjera cilesi...

Te gjithe femrat duan sasi....
E asnjera nuk deshiron cilesi
Te gjithe meshkujt duan silikon
Sepse sasia e tepert mendjen ja u con

Cfare te shkruaj me
Me dy vargje ju e kuptoni
Ska me sot dashuri
Mbetet vec qejfi e pasioni
Te lutem mos e publiko ke libri kete.
 
Top