Dashuria ne 2020

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Ca ka lidhje qe je ngjit ne kame, mos dashte me helikopter. Prap jeret , spo pres me na respektu neve e femrat, po respektoje veten tlutem.
Nese skam respekt per veten time or bablok
spo mhan per te tjeret ta dish
As mos prit kurre te te respektojne femrat nese ti ne radhe te pare nuk arrin qe me respekt e perkushtim ta besh per vete.......... Harroje nese nuk arrin te perputhet karakteri yt me kerkesat e nji femre
mos ja nis hic asaj Lidhjeje
 

Vvetoni

Larguar
Nese skam respekt per veten time or bablok
spo mhan per te tjeret ta dish
As mos prit kurre te te respektojne femrat nese ti ne radhe te pare nuk arrin qe me respekt e perkushtim ta besh per vete.......... Harroje nese nuk arrin te perputhet karakteri yt me kerkesat e nji femre
mos ja nis hic asaj Lidhjeje
Oh bre pse sjam femer:(.
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Vinjoli mbahet si don zhuan po vetoni beri namin te kjo teme .. :p
Lali Kur vinjoli ka qene ne MOshen E Vetonit ka qene i tille
por tani Jo me
por me acaron ky me ato budallalliqet qe thote noihere
 

elle

Chill
Lali Kur vinjoli ka qene ne MOshen E Vetonit ka qene i tille
por tani Jo me
por me acaron ky me ato budallalliqet qe thote noihere
Duhet pranuar qe e kthevi bukur situaten ne favorin e vet ama :p
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Duhet pranuar qe e kthevi bukur situaten ne favorin e vet ama :p
aiiiiiiiiii moj ylllllll ta ktheje nga te doje e si te doje
Garant qe sme arrin dot as deri ne gjys
 

Vvetoni

Larguar
aiiiiiiiiii moj ylllllll ta ktheje nga te doje e si te doje
Garant qe sme arrin dot as deri ne gjys
Vin, per dallim prej gocave une pres te me mirekuptosh. Kam frike se duan te na acarojne, te mos kemi raporte te mira. Femrat o mik, e kane dellin e xhelozise mes vete, kete e shfaqin dhe te tjeret. Si mendon?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Kjo poezi vlen veten per deshtaket mendoj.
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
cka mendoj une ??
Ok une mendoj qe femra eshte si puna e dhelpres me rrushin
qe kur se arrin dicka qe se kap dot
thote qenka i pabere si rrush ky
po harron qe dhe ate tjetrin qe kap
prape rrushin han :D
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Kjo poezi vlen veten per deshtaket mendoj.
po me vjen keq per ty qe ke nji mendim kaq tendecioz per nji realitet te diteve te sotshme
aq me teper qe je nji predikues i Islamit
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
te paskan zhgenjyer shume vella

megjithate nese ste pelqejne femrat je i lire te eksplorosh meshkujt ne nuk paragjykojme askend :p
whattttttttttttttttttttttttttttttttt
jo lalli jo fol me ndonji tjeter per te tilla gjera
me pelqejne femrat si jo
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
po pse e keni bere kaq tragjike aman.
Ne poezi flitet per ca goca qe shkojne pas lekut dhe ca cuna qe duan goca me silikon dhe manikini. Normalisht ne shoqerine tone ka dhe kshu kategorie. Keta nuk dashurohen normalisht.
Njekohesisht sic ka dhe njerez qe dashurojne tamam, dhe vleresojne njeriun, jo pasurine apo pamjen. Kjo kategoria e dyte nuk eshte perfshi ne poezi.
Kaq.
P.s. kush nuk e ka gjet dashurine e vet akoma:Zoti ua hapte fatin e rriskun yarebi. 🤗🤗
Love& Peace!
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Perfundimisht @Moonlight mos vendos asnji nga poezite e mia ne liber dhe ae di perse ??
Sepse rastisa ne nji DIsslike te forte nga analistat e letersise tone qe i kemi te shumte mjafton te numerosh disslike qe ka mare

Ose Ose me mire fare mos vendos asnji poezi nga te miat ne liber
Ja pafshi hajrin dhe suksesit Atij libriPerzemersisht @Vinjol
 

Vvetoni

Larguar
po pse e keni bere kaq tragjike aman.
Ne poezi flitet per ca goca qe shkojne pas lekut dhe ca cuna qe duan goca me silikon dhe manikini. Normalisht ne shoqerine tone ka dhe kshu kategorie. Keta nuk dashurohen normalisht.
Njekohesisht sic ka dhe njerez qe dashurojne tamam, dhe vleresojne njeriun, jo pasurine apo pamjen. Kjo kategoria e dyte nuk eshte perfshi ne poezi.
Kaq.
P.s. kush nuk e ka gjet dashurine e vet akoma:Zoti ua hapte fatin e rriskun yarebi. 🤗🤗
Love& Peace!
E çka thashe une?
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
the truth will set you free

qe do te thote mos bej naze ka dhelpra plot bota jane si shpirt femrat
Marla e di si i thone nji fjale :D ndoshta pak e vjeter por eshte e drejte
nuk Mbaroi Stambolli per shamia :D

Pamvaresisht se te gjitha ketu e mendojne se une kam mbete keq per nuse
hahaah
 

Marla

Themelues i Forumit
Perfundimisht @Moonlight mos vendos asnji nga poezite e mia ne liber dhe ae di perse ??
Sepse rastisa ne nji DIsslike te forte nga analistat e letersise tone qe i kemi te shumte mjafton te numerosh disslike qe ka mare

Ose Ose me mire fare mos vendos asnji poezi nga te miat ne liber
Ja pafshi hajrin dhe suksesit Atij libriPerzemersisht @Vinjol
He tani merre pak me sportivitet po benim shaka.

Na fal nese te ofenduam.
 
Top