Dashuria në distancë, si të mbani gjallë pasionin mes çiftit

Artin

Anëtar i Respektuar
Vetëm pa bukë e pa ujë nuk rri dot njeriu, se pa dashuri e pa seks rri sa të dojë.
Për kohën e sotme, rreziku i largësisë është se mund të sjellë ftohje, e kështu mund të njihesh me ndonjë tjetër.
Në të kaluarën ishin të tjera kushte, tjetër kulturë, e tjetër vullnet.
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Jan te rralla rastet ku dashurit ne distanc i rezistojn kohes dhe mijra kilometrave.
Edhe nese qendron femra besnike,nuk qendron mashkulli, sado te betohen meshkujt se jan besnik doemos do te te tradhetojn me nje tjeter.
Iken koherat ku kishte dashuri zemre,sot ka dashuri interesi e seksi lol.
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Jan te rralla rastet ku dashurit ne distanc i rezistojn kohes dhe mijra kilometrave.
Edhe nese qendron femra besnike,nuk qendron mashkulli, sado te betohen meshkujt se jan besnik doemos do te te tradhetojn me nje tjeter.
Iken koherat ku kishte dashuri zemre,sot ka dashuri interesi e seksi lol.

bobobo sa zi sheh ti...gjynah kaq e re dhe kaq zi....
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Moni dashuria per ty hic nuk me venitet se je superpjeshk... ;)
 
Top