Dashuria nuk merret me zor, fitohet!

Punk1

Antarë i Respektuar
Ka turp. Por me tha te bej ca pyetje se mendon mos je dikush qe ajo njeh ?
Boooo...ma nxite jeten.
Ok thuaj shoqes tende dhe vetes , qe nuk kam pasur ndonjihere nickname tjeter , pervec ketij qe kam dhe s kam qene me pare ne forume?
Ngela duke sqaruar njerezit... me eshte bere stres?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Boooo...ma nxite jeten.
Ok thuaj shoqes tende dhe vetes , qe nuk kam pasur ndonjihere nickname tjeter , pervec ketij qe kam dhe s kam qene me pare ne forume?
Ngela duke sqaruar njerezit... me eshte bere stres?
Oh pukuuu. :love::love::love:
Kush po te streson?! :(
@Ledia tusheee,cke me djalin?!? ahahahhaha
 

Delirium

No description ...
Dashurine e pare dhurova
Per te njohur nje njeri
Dhe mesova te mos gaboj
Kur e humba kte dashuri ...

( Dashuria dhurohet ! )
- Manjola Nallbani : Bamirëse ?
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Po, s ka faj ledia... nuk e eshte e para ?
Nuk e di pse u kujtoj te dashurin e pare??
Nuk jam une jo.... por ama jam i dashuri ideal...mbase kjo gje i ngaterron??
Pk tani qe me the do i tregoj shoqes qe sje ai.por do te gjuj fshehur @NeVertiti
Ahhh pukkkk pukkk zemra bamm bumm neper katun ?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ku eshte fshesa o moderator :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Top