• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dasma kthehet në mort; ISIS merr përgjegjësinë e sulmit në Irak

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Dasma kthehet në mort; ISIS merr përgjegjësinë e sulmit në IrakISIS mori përgjegjësinë për shpërthimin kamikaz në një dasëm në Irak ditën e diel, ku humbën jetën të paktën 15 veta dhe dhjetëra u plagosën.

Në një publikim në agjencinë e tyre të lajmeve Amaq, ISIS tha se 5 kamikazë ishin ata që shënjestruan dasmën Shiite.

Karbala ku ndodhi sulmi shtrihet rreth 100 kilometra në jugperëndim të Bagdadit dhe është një nga qytetet më të shenjta për myslimanët Shiitë.

Autorësia e sulmit kamikaz në dasmën e Irakut, ka bërë autoritetet të mendojnë se grupi terrorist mund të jetë dyshuari kryesor për sulmin në një dasëm në Turqi, ku të paktën 54 persona humben jetën. 22 prej viktimave në Gaziantep ishin fëmijë.

/ Top Channel
 

Jetmira

..........
Titulli: Dasma kthehet në mort; ISIS merr përgjegjësinë e sulmit në Irak

:( Zoti past meshir per njerezit.
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Dasma kthehet në mort; ISIS merr përgjegjësinë e sulmit në Irak

Duken qarte nga ngjarjet se kush eshte ISIS. Mysliman Sunni, Zoti i vrafte besimtaret e djallit.
 
Top