deathclock.com

braziljania

Anëtar i Nderuar
www.deathclock.com paksa e habitshme por e kene bere dhe kte.
po te shkosh tek ky web site dhe te plotesosh disa te dhena zbulon daten e vdekjes!!!!!!!!!
un si besoj shum nejse...:lexim::kercim:
po te doni provojeni...:bum

dorgoni daten tuaj..........ktu :brrr
 

K|nG

Drenica Heroic
E provova por sme duket realiste :D
[FONT=ms sans serif, verdana] Your Personal Day of Death is... [/FONT] rip_bottom.gif [FONT=ms sans serif, verdana] Wednesday, May 19, 2066 [/FONT]
[FONT=ms sans serif, verdana] Seconds left to live...[/FONT]
[FONT=verdana,geneva,lucida,'lucida grande',arial,helvetica,sans-serif]Dmth 74 vjet eshte boll te rroj OHO hahaha :D

:S:S:S:S:S::S:S mos mi shfaqni Ngushllimet paravakti :D

Noshta rroj 100 vjet se kso fare jam :D[/FONT]
 

metiboy

G-lan-G
hey shume flm shume e bukur se afer nuk ma qiti amo qe mundesh edhe kto peshen edhe gjatesin e kto BMI# jo me dite mire
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
28 nentor 2065.
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
hey shume flm shume e bukur se afer nuk ma qiti amo qe mundesh edhe kto peshen edhe gjatesin e kto BMI# jo me dite mire

tregoje daten se esht me realiste:lexim:

hej un do jetokam me shum se ju.............:kercim::kercim::kercim::kercim:
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
tregoje daten se esht me realiste:lexim:

hej un do jetokam me shum se ju.............:kercim::kercim::kercim::kercim:

Jeto jeto po une do vdes ne nje dite te nderuar
 

K|nG

Drenica Heroic
HAHAH tek varrimi
hahahahah ej prit se nuk mujm me u perzi ne punt e zotit o djema cuca vajza sit doni
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
jo normale...un e kam theksuar qe me lart se nuk jane gjera per ti besuar.thjesht kuhs do e provon ........ :)
 
Sunday, July 15, 2068 hahah paskam edhe 60 vjete kohe per te jetuar sqenka keq hahahha edhe po vdiskam sipas kesaj diten kur kam lere :D
 

angel boy

cun i veshtire
www.deathclock.com paksa e habitshme por e kene bere dhe kte.
po te shkosh tek ky web site dhe te plotesosh disa te dhena zbulon daten e vdekjes!!!!!!!!!
un si besoj shum nejse...:lexim::kercim:
po te doni provojeni...:bum

dorgoni daten tuaj..........ktu :brrr


o e kam bere nje here kete..nuk e bej me.ncnncc
 

sexy_pussycat_

Maçokε.
Wednesday, July 15, 2065 .....sa voneee:lexim:
 

Jeta

Anëtar i Respektuar
Gjyshes sime qe ka vdek i doli te jetoj dhe nja 30 vjet hahahahahhahahaha LOL
 

lucky_strike

IT`S TOASTED
sunday , october 23 , 2104
 
e hene,28 prill,2064...dhe 56 vite jete me kan mbetur i bie te vdes 79 vjece,sa keq isha mesuar me iden te jetoja 100 vjece.
 

alfonci

Veri investigatio

xhebrail

Mangup me Licenc
send koti ky webii
 
Top