• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Dedikim i sinqertë dashurie

cent

...Lontano
Thuhet se dashuria është një ndjenjë e natyrshme. Por tashmë në kohët globale njerëzit po tregon gjithnjë e më shumë racionali dhe më pak emocional.

Por ka edhe nga ato vajza që ndjenjat e tyre i shprehin shumë natyrshëm. Ashtu siç u vjen. Ky është rasti që dëshmohet nga kjo foto.

Fotoja e publikuar në rrjetet sociale tashmë po bën xhiron e internetit.
/Shekulli
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Dedikim i sinqertë dashurie

Me shkon mendja mos ka qen gay ai tipi se sbesoj se femrat ja thojne per keso gjera tip grafiti
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Dedikim i sinqertë dashurie

po kesaj i them dashuri un :p
Po te ishte me buzekuq do besoja se eshte femer gjithmon mendja kontra me shkon mos kan qen cift meshkujsh qe jan perlare per makinen
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Dedikim i sinqertë dashurie

Te kem une makine edhe i dashuri te ma beje pis keshtu ihaaaaaaaa i bej namin

Dhe mire qe behen lajme te tilla budalliqe e na perhapen si dashurira te verteta hmmmm
 

sensuu

sweet
Titulli: Dedikim i sinqertë dashurie

po idiot pse i thote,,apo dashuria :p
 
Titulli: Dedikim i sinqertë dashurie

LOl ajo duhet kap me shqelma,megjithse kjo makine koti eshte :)
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Dedikim i sinqertë dashurie

Eh cka bon dashnia :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Dedikim i sinqertë dashurie

Ahh domethene çuni po i shpreh dashurine makines se tij :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Dedikim i sinqertë dashurie

hahahahahahahah perfundimisht "DASHURIA" eshte "IDIOTEE" ;p
E rendesishme eshte te duhemi,forma se si e shfaqim eshte totlaisht nje shije individuale e gjithesecilit..:)
Ndaj kendshem..!!
 
Top