Dedikuar ty!

Delirium

No description ...
...kjo kohe qe shkrine ,here ne lot e here ne rreze dielli.
E ne ,nje hap e rilindim, nje tjeter e shuajme ne te djeshmen,udhtojme ne qetesine e nje universi pa muzike.
kaq thjesht ,neper hije shpirtrash qe vallzojne ne net me hene,kerkojme dashurit e merguara.

dhe si tekanjoz qe eshte, fati i endrrave dhe njehere na ka bashkuar. :))

Kur fillo plakesh i bi pishmanit 🤪
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
...na ngelen gjethet dhe kujtimet.
era qe perkund `gjethet` tona, kur te dy jemi zgjuar. :))
-keshtu i tha,dashuria kohes;
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Dedikuar ty? hemmm,,, posi jo tyryryry


mbase ne nje jete tjater do dime te jemi njerez ,se une u lodha duke qene kafshe!
 

Endrra

VIP
Sa ore mesimi kam humbur per ate MTV, aq sa spo i mbush dot deficencat lool
Kur doli grupi take that .. omg... kam qen e para qe incizova Kaseten nga TV dhe e merrja me vete ne shkolle.. mban mend ato kasetofonat me kufje ?
Mire qe ska pas shume makina ather se do kisha ber aksident .. rruges per ne shkolle 🤣
 
Redaktimi i fundit:

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Kur doli grupi take that .. omg... kam qen e para qe inxhizova Kaseten nga TV dhe e merrja me vete ne shkolle.. mban mend ato kasetofonat me kufje ?
Mire qe ska pas shume makina ather se do kisha ber aksident .. rruges per ne shkolle 🤣

🙈 🙈 🙈 🙈 🙈 🙈
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Te tradhetova me ...henen
Mbrëmë në mesnatë
Të tradhëtova
E vetmja ime
Unë, besëshkeli i prapë.
Si durova dot bukurisë
Si qëndrova dot vetmisë
Mëkatit që brenda meje lëviz.
Ty të harrova për një çast,
Një çast i shushatur!
Ndërsa “mikja” hynte nga dritarja e hapur.
Harrova që Ti…
Ti je ajo që ma stolis ëndërrën…
Mbrëmë të tradhëtova
E vetmja ime
Me të bukurën
Vetmitaren,

Hënën…
(A.Tartari)
2434373cb5ef93bfbd074920d1f3834a.jpg
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
atyre qe kane ndermend te ngjyejne gjishtin tek vazoja :p

154328711_5068928663178811_359234475555389834_o.jpg
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Per ty.....
Dua të shkruaj sot veç për ty
Dua të shkruaj faqe të tëra
Por sapo të pash syte e tu
Të gjitha fjalët mi mor era
T.D.Sh.B
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
Doja ti thoja @upgrade qe e kam shume xhan e kte ai e di.
qe kemi shume po shume te perbashketa kjo po dihet dhe vertetohet cdo dite .
Nje dite me tha ti me dikton edhe kur buzeqesh nderkohe qe nuk jam mire ..kjo fraze me beri te kuptoj shume gjera . Me beri te kuptoj qe te kesh miresi ne shpirt e te falesh sa me shume dashuri nuk ben asgje tjeter vetem se ndjehet mire personi qe ti arrin te kuptohesh edhe aq me shume kur ti e sheh buzeqeshjen dhe ngrohtesin ne sjelljen e tij .
pra respekti Eshte reciproke . Miresia gjithashtu.
Do i thoja komshiut tim luan qe e kam shume ne zemer e Nese do ket nevoj do jem gjithnje ktu per te .
je t’embrasse très fort 🤗😘

 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
....... ty qe copat e thyera te zemres di ti besh nje zemer te plote ....
- Të dua -
"Edhe unë"
- por unë nuk dua mishin , është një dëshirë për të bërë dashuri me mendimet e tua -
"Por unë nuk dua vetëm mendimet e tua".
- As unë, por unë dua më shumë dhe ti do të kesh më shumë, ti do të kesh gjithçka -
"Më pëlqen kjo gjë".
- Unë dua shikimin tënd, duart e tua, buzët e tua, dua të të prek brenda, të prek shpirtin tënd duke rrahur brenda teje
ndjej se dridhesh brenda ndërsa shikimi im dhe buzët e mia të duan kudo.
Sepse asgjë nuk është më e bukur sesa kur fjalët heshtin dhe mendimet dhe shikimet bëjnë dashuri.
Unë nuk dua të ju jap ndonjë emocion: të gjithë ata janë të mirë në "ndezjen" e shqisave, por pak në mbushjen e tyre nga brenda.
Dua të të dua, të të jap një orgazëm shpirti, të lë shijen time brenda, një kujtim të ëmbël në zemrën time dhe një buzëqeshje në buzët e mia -
❝ Dhe pastaj?
- Dhe pastaj? ... gjërat e bukura nuk kanë gjithmonë një moment
por ata jetojnë përgjithmonë, ëmbël brenda nesh -".💙♥️
Screenshot_20210226-120946_Gallery.jpg
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
ℕ𝕛𝕖̈ 𝕙𝕒𝕡 𝕞𝕖̈ 𝕡𝕒𝕤 𝕫𝕠𝕥𝕖̈𝕣𝕚....
𝕜𝕖̈𝕥𝕦 𝕡𝕒 𝕤𝕙𝕡𝕚𝕣𝕥
𝕟𝕦𝕜 𝕞𝕦𝕟𝕕 𝕙𝕪𝕤𝕙...
D6339903-35CD-45B2-8D07-135121D4CE29.jpeg
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
Sa shira ran pas ikjes tënde

Sa pika lot u than në sy...

Megjithse as mëngjes as mbrëmje

S'u shua malli që djeg për ty!!
F7956087-6208-477F-9568-CCEFF18E92AB.jpeg
 

Senseo

.
Staf në FV.AL
Gjithnjë telashet vijnë nga sytë...
Herë shohin tepër. Herë nuk shohin asgjë.
Herë shprehin tepër. Herë fshehin çdo gjë.
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
Kur i vlerson cilesite e dikujt,
....e admiron ate.
Kur i pranon te metat e tij, e do ate.
EC2C0D21-7ED6-4852-BEFE-2F2B662DFE0C.jpeg

@Loverboy fix un e ti. Durohem un ? :p
I forte je kot nuk te them [ Lover -Dashuri ❤ ]
 
Top