Definitivisht, Neymar e zgjedhë Barcelonën

xhebrail

Mangup me Licenc
foto.jpg


Supertalenti brazilian, Neymar do të jetë lojtar i ri i Barcelonës. Në një takim maratonik mes Santosit, Real Madridit dhe Barcelonës, ka qenë vetë lojtari ai që është përcaktuar për të ardhmen e tij.
Sipas lajmeve të fundit nga Brazili, Neymar ka vendosur të luaj për Barcelonën. Nesër do të jetë ndeshja e tij e fundit në fanelën e Santosit ku do të përshëndetet në derbin me Flamengon. Neymar do ti kushtoj Barcelonës 50 milion euro./Indeksonline/
 
Top