Dëmtohet ylli portugez, Kristiano Ronaldo

elbruna

Anëtar i Respektuar
Reali i Madridit vazhdon të marrë lajmë të këqija, përveç rezultateve jo të kënaqshme. Ylli portugez Kristiano Ronaldo, pas kontrolleve të fundit mjekësore, mësoi se nuk do të mund të luajë kundër Getafes në kampionat dhe kundër Milanit në Ligën e Kampioneve, mes-javën e ardhëshme. Mjekët mësuan se një edemë ekziston ende në gjurin e tij të vrarë, duke e detyruar Ronaldon, që ta shtyjë rikthimin në fushë, edhe për një javë tjetër.
TAR
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Hahahahah Pepe paska bere pune te mire LOL LOL
 

fshatari

Anetar
edhe 10 ronaldo me wen ne fush kot nuk ka stabilitet kjo ekip eshte ekip biznesi ekip fmishe
 

Kejla

Anëtar Aktiv
qajini hallin ju realit .................
 
Top